Keď sme spolu, nie je problém, ale keď sa vráti od nej, všetko mu prekáža a trvá aj deň, kým je opäť normálny. Neviem, či mu mám niečo povedať, alebo ticho trpieť
ANDREA A RUDO

Určite by ste nemali potichu trpieť. Jeho mame nebude nikto dobrý, pretože má pocit, že ste jej ukradli syna, a skritizovala by aj samého anjela. Neovláda až tak svojho syna, ako si myslíte, ale všetko chce čas. Zvoľte diplomatický prístup, nehovorte nič priateľovi priamo, dosiahli by ste opačný efekt. Váš priateľ nie je nafixovaný na mamu tak ako ona naňho, a preto je šanca, že sa to upraví. Má vlastný názor, a čo je dôležité, má vás rád a na vašom vzťahu mu záleží. Je pravda, že proti mame nepôjde, ale nebude ju ani slepo počúvať. Možno by nezaškodilo, keby ste niekedy išli za ňou spolu, aby ste si prípadne niektoré veci vysvetlili aj s ňou. Keď vás lepšie spozná, bude miernejšia, lebo ste priateľská. Ideálne to nebude nikdy, ale posun k lepšiemu môžete dosiahnuť. Keď príde priateľ domov s čudnou náladou, spýtajte sa ho, čo je vo veci, a kým to z neho nedostanete, nevzdávajte to. Komunikácia je tu dôležitá a hlavne si nič nedomýšľajte.

Partnerská poradňa podľa originálnej metódy archetypálnej tarotovej numerológie veľmajsterky SOMEZEDY.

Máte pochybnosti o svojom vzťahu? Cítite v niečom neistotu, ale presne neviete, čoho sa to týka? Stretli ste sa s nezvyčajnou situáciou? Niekto vám niečo naz načil a vy neviete, čo s tým?
Je to jednoduché: pošlite nám svoje a partnerovo krstné meno, presné dátumy narodenia a počet mesiacov a rokov, koľko vzťah trvá. Poradíme, čo s tým treba urobiť. Napíšte, aj keď sa vám niekto iba páči a viete, kedy sa narodil. Poradíme, či sa oplatí do toho ísť. Svoju prosbu označte heslom typu: Jana a Jaro, pod ktorým si nájdete odpoveď.