Vôbec nie je nezvyčajné, ak človeka nevysvetliteľne priťahuje istá krajina, konkrétne mesto, prípadne práca či záľuba. Z pohľadu reinkarnácie majú tieto javy veľký zmysel a naznačujú, aké minulé životy už vaša duša prežila. Tieto náznaky z minulosti predstavujú akýsi most k vašim súčasným túžbam a snom. Podľa jedného z vysvetlení týchto záhadných javov sa každý z nás vracia do pozemského života až 7-krát. V priebehu týchto životov túži naša duša po rozvoji a zbieraní skúseností. Na základe nasledujúcich charakteristík môžete určiť, v ktorom období sa práve nachádzate VY.

Aká stará je vaša duša?
Aká stará je vaša duša?
Zdroj: Shutterstock

1. Novorodenecké obdobie

V tomto živote máte pocit, že je pre vás všetko oveľa náročnejšie než pre iných. Musíte čeliť množstvu prekážok. Ani po vyriešení ťažkých situácií nemáte pocit, že sa vaša cesta zjednodušila. Kým iní ľudia smelo kráčajú vpred, posúvajú sa na kariérnom rebríku nahor a sú šťastní aj vo vzťahoch, vám sa vôbec nedarí. Často sa správate príliš naivne, neviete správne vyhodnotiť nebezpečné situácie, nedarí sa vám dosahovať úspech a uznanie. Akákoľvek ťažká je pre vás táto životná cesta, musíte ňou prejsť. Aj keď sa vám to nezdá, vaša duša sa neustále učí, rozvíja sa, napreduje. Z náročných situácií si môžete zobrať ponaučenie a budete bohatší o vzácnu skúsenosť. Smelo opúšťajte komfortnú zónu, snažte sa prekonávať strach a nezabúdajte, všetko v tomto živote má zmysel. Len ho treba smelo žiť.

Aká stará je vaša duša?
Aká stará je vaša duša?
Zdroj: Shutterstock

2. Obdobie učenia

Okolitý svet vás úplne fascinuje, prakticky všetko vás nadchýna a zaujíma. Vo všetkom dokážete nájsť niečo krásne a inšpirujúce. Neviete sa rozhodnúť pre jednu konkrétnu kariéru, máte množstvo záľub a chceli by ste v živote vyskúšať viacero činností a aktivít. Vaša duša túži nazbierať čo najviac skúseností. Nie je vylúčené, že budete až do staroby chodiť na jeden kurz za druhým, milujete proces učenia, ste veľmi zvedaví a túžite po vedomostiach. Vašu pozornosť neustále zaujme niečo nové, presúvate sa z jedného miesta na druhé a bojíte sa len jediného. Nudy, nečinnosti, zacyklenosti. Smelo napredujte a posúvajte svoje hranice, učte sa a spoznávajte!

Aká stará je vaša duša?
Aká stará je vaša duša?
Zdroj: Shutterstock

3. Obdobie dobrodružstiev

Po období učenia túžite po tom, aby ste spoznali svet, nielen svoje bezprostredné okolie. Boli by ste ochotní každý rok bývať v inej krajine. Už len samotná myšlienka cestovania vás napĺňa radosťou a nadšením. Nevynecháte ani jednu príležitosť, aby ste niekam vyrazili. Chcete spoznávať cudzie mestá, kultúry, hory, dediny, moria. Svet vám leží pri nohách a vy ho s radosťou objavujete, od detstva až do smrti.

Aká stará je vaša duša?
Aká stará je vaša duša?
Zdroj: Shutterstock

4. Obdobie lásky

V tomto živote sa pre vás stáva prioritou láska. Vaša duša chce spoznať a zažiť pravú, intenzívnu, vášnivú lásku. Bolestivú aj sladkú, jednoducho tú OSUDOVÚ. Už od útleho detstva snívate o tom pravom. Túžite po partnerovi, s ktorým budete môcť prežiť celý život. Vytvoríte spolu harmonický domov, založíte si milujúcu rodinu. Celý váš život sa orientuje na vzťahy, záleží vám na rodine aj priateľoch, neznášate samotu a nedokážete si bez milovaných osôb predstaviť ani jediný deň.

Aká stará je vaša duša?
Aká stará je vaša duša?
Zdroj: Shutterstock

5. Obdobie úspechu

Vaším najväčším snom je uskutočniť životný cieľ, ktorým nie je nič iné, než zanechanie stopy vo svete. Mala by to byť dôležitá, zodpovedná práca, pomáhanie v komunite, služba, prípadne umelecké dielo, skrátka niečo, čo vám prinesie veľký úspech a uznanie. Veríte tomu, že motivácia, odhodlanie, zodpovednosť a poctivá práca skôr či neskôr prinesú ovocie. A máte pravdu.

Aká stará je vaša duša?
Aká stará je vaša duša?
Zdroj: Shutterstock

6. Obdobie dobročinnosti

V tomto živote vás urobí šťastnými to, ak môžete pomáhať iným. Nechcete sa už sústreďovať na vlastné úspechy a ciele. Zaplavuje vás spokojnosťou, ak môžete podporovať členov rodiny, byť im oporou a dať im zo seba všetko čo potrebujú. Lásku, podporu, pochopenie, starostlivosť a milujúcu náruč. Vyberáte si prácu, ktorá zjednodušuje život iným. Chcete okolo seba rozdávať radosť a dobrú náladu.  Seba často sťahujete do úzadia, aby vynikli tí ostatní.

Aká stará je vaša duša?
Aká stará je vaša duša?
Zdroj: Shutterstock

7. Obdobie vnútorného naplnenia

Toto je váš posledný život, vaša duša nazbierala množstvo cenných skúseností. Odmalička od ľudí počúvate, že ste na svoj vek oveľa vážnejší a rozumnejší než ostatní. Radi veľa premýšľate o živote, mnohí vás považujú za mysliteľov a dokonca prorokov. Viete si vychutnávať drobné životné radosti, všímate si a oceňujete maličkosti. K šťastiu potrebujete naozaj málo. Vidíte aj to, čo ostatní prehliadajú. Materiálne veci a peniaze vám nič nehovoria, netúžite po nich. Stačí vám len toľko, aby ste sa uživili, nepotrebujete ostatným ukazovať, čo všetko máte. Vždy máte pripravené múdre odpovede, ľudia sa na vás často obracajú, viete im skvele poradiť. Konfliktom sa vyhýbate, hádky riešite s nadhľadom a múdrosťou. Viete, na čom v živote skutočne záleží.

Aká stará je vaša duša?
Aká stará je vaša duša?
Zdroj: Shutterstock