Absolvovala som tri operácie v priebehu štyroch rokov. Myslím si, že tá najťažšia bola, keď mi vyoperovali nezhubný nádor. Súviselo to s mojimi emóciami, ktoré ovplyvnili pracovné vzťahy. Bola som neobjektívne skritizovaná niekoľkými ľuďmi a ponížená pred kolektívom. Dala som sa preložiť na iný úsek, ale tento problém prešiel so mnou aj sem. Uvažujem o výpovedi. V tejto firme stále bojujem, aby som neprišla o prácu, žijem sama, splácam úver a choroby pribúdajú. Budem mať niekedy pokoj?

Jana

Radí Iveta, veští z cigánskych kariet a kariet Lenormand, ale robí aj očistu a pomáha z urieknutia

Nepozerajte sa do minulosti

Pani Janka, máte pravdu, emocionálna časť je odrazom vášho fyzického, psychického zdravotného stavu. Pravdepodobne ste prežívali veľké sklamanie, ten nápor emócií, ktoré ste nespracovali sa prejavili na zdraví. To, či budete niekdy spokojná v zamestnaní, záleží len na vás! Musíte si určiť priority, ktoré vás budú sprevádzať celý život. Niektoré veci sa nedajú zmeniť, preto sa neobzerajte do minulosti, aj keď bola akokoľvek bolestivá.

Skúste sa vždy pozrieť na pracovné konflikty z druhej strany. Pravdepodobne uvidíte veci v inom svetle, nebudete natoľko precitlivená. Ako sama určite viete, najhoršie sú domnienky. Ale vy ste silná žena, ktorá nájde vnútorný pokoj a svoje miesto v živote.