Mám komplikovaný vzťah s dcérou, toho času mám dokonca striktný zákaz písať, volať jej aj jej manželovi. Vnímam to tak, že ju asi nenechám dýchať. Má nejaké vrodené zdravotné ťažkosti a materstvo pre ňu znamenalo ohrozenie života. Našťastie to dopadlo dobre. Ale ja by som rada absolvovala rodovú očistu. Mám ísť do toho?

Hana

Veští Iveta, veští z cigánskych kariet a kariet Lenormand, ale robí aj očistu a pomáha z urieknutia

Pani Hana, každá matka by chcela mať s dcérou krásny a naplnený vzťah. Vy ste dali svojej dcére telo aj dušu, a predsa sa niekde stala chyba. Budete ju musieť pustiť aj smerom k iným ľuďom a predovšetkým k jej manželovi. Príliš sa o ňu bojíte, tlačíte a ona stráca dôveru. Jej manžel sa o ňu postará a vy to rešpektujte. Dcérka už nechce žiť váš život, ale svoj, a preto sa voči vám postavila, i keď to znie trochu kruto. Ale všetko sa dá riešiť, hľadajte cestu cez vnúčatko. Porozprávajte sa s dcérkou, určite si nejaké pravidlá a uvidíte, že sa všetko vyčistí. Posielam vám energiu, aby ste to všetko zvládli. A čo sa týka rodovej očisty, ak máte ten pocit, vyspovedajte sa, očistíte seba aj rodinu.

Napíšte nám!
Ak vás trápi nejaký problém, krátko ho opíšte, pridajte meno, rok narodenia a nezabudnite pripísať meno veštkyne. Posielajte na email [email protected] s heslom Veštenie! Veštkyne neodpisujú osobne, len v tejto poradni!