Preverí sa súdržnosť rodín, priateľstiev i vzťahov

Alena, venuje sa numerológii a rozhovorom s anjelmi

Rok 2022 vyzerá z hľadiska numerológie dosť zaujímavo. V dátume sa objavujú samé dvojky a súčet dáva šesť. To značí, že to bude veľmi náročný rok pre rodinu. Preverí ju v tolerancii, ochote pomôcť, súdržnosti, a to hlavne v tomto rozporuplnom období náročnom na výdrž a hlavne pokoj. Dáva príležitosť nájsť to podstatné, čo rodina v spoločnosti predstavuje, ale dáva tiež príležitosť na nové začiatky. Veľa ľudí určite bude chcieť uzatvoriť sobáš v magický dátum 22. 2. 2022, ale tento dátum nie je až taký magický a veľmi ho neodporúčam. Rok 2022 je skôr o citlivosti a prístupe k priateľom, o vzájomnej pomoci, hlavne o veľkej trpezlivosti a tolerancii k okoliu. Anjeli odkazujú, aby sme boli trpezliví a hlavne tolerantní jeden k druhému a nepovažovali len svoj názor za ten najlepší. Máme sa zamerať na rodinu a jej potreby a byť k sebe láskavejší. Rok 2022 bude priať v kariérnom postupe aktívnym ľuďom.

Môžu sa splniť dlhoročné túžby

Laura, má dar veštenia a jasnovidectva

Prvým krokom v roku 2022 je venovať pozornosť zdraviu. Pamätajte, že pohyb je život. Absolvujte potrebné vyšetrenia, zdravo jedzte a začnite aspoň s nejakou aktivitou. Veľmi dôležité bude aj psychické zdravie. Nehádajte sa so svojou ženou/mužom až do šialenstva. Budúci rok bude tiež dôležité budovanie vzťahov s rodičmi a deťmi. Ak ste sa ešte nerozhodli zaobstarať si potomka, tak je správny čas. Aj láska príde nečakane. Dievčatá, pripravte sa, nalíčte sa, všetko bude! Muži, musíte začať robiť rozhodné a odvážne kroky smerom k rodine. V kariére budú mať opäť šťastie odvážni a aktívni. Naučte sa šetriť peniaze a neminúť každý cent. Najlepšie je uložiť svoje úspory. Rok 2022 nebude priať veľkým zárobkom. Ale ak ste už dlho snívali o tom, že niečo v živote zmeníte, je správny čas. Rovnako ako splniť si dlhoročné túžby – zmeniť prácu, presťahovať sa možno aj do inej krajiny. Hlavná vec je nebáť sa a veriť v svoj sen.

Naučíme sa, ako byť pokojnejší

Iveta, veští z cigánskych kariet a kariet

Tento rok môže byť pre mnohých osudový. Hviezdy budú vyžadovať väčšiu sústredenosť, presné plánovanie. Budeme musieť vynaložiť viac úsilia a dodržiavať pravidlá na získanie požadovaných cieľov. Budeme vo väčšej miere pociťovať spútanie a sklamanie z predchádzajúcich rokov. Financie sľubujú vyššie príjmy, no i nečakané výdaje, ktoré nás budú nútiť premýšľať, na čo použijeme svoje úspory. Čo sa týka práce, bude tu väčšia šanca na rozširovanie svojich znalostí a vedomostí, skúšanie dôvery, kontaktov, ktoré nás posunú ďalej. Tento rok bude povzbudzujúci, odnesieme si z neho ponaučenie a naučí nás, ako byť pokojnejšími. Zmení náš život a otvorí nám možnosti k novým začiatkom. V medziľudských vzťahoch budeme pociťovať napätie, budeme sa učiť umeniu komunikácie, ktoré bude odzrkadľovať nové situácie. Musíme si uvedomiť, že si zaslúžime lásku takí, akí práve sme. Čo vyžarujeme, to dostaneme. Nepriamo nás zasiahnu konflikty vo svete, ktoré sa vyhrotia aj u nás. Tento rok vyzerá negatívne, ale zároveň si odnesieme veľa pozitív do budúceho života.