K narodeninovej fotke, ktorú speváčka zverejnila na svojom facebookovom profile, pridala odkaz: "Milí priatelia, posielam vám krásny nedeľný pozdrav aj s mojimi psíkmi Láskou a Majkym. (vlani Marike zomrel na zlyhanie srdca pes Lucky, toho nahradil Majky, pozn. red.) Ďakujem za nádherné priania, kvety a darčeky k mojim dnešným narodeninám. Veľmi si to vážim. Ľúbim vás, s láskou, Vaša Marika."

Pandémia sa vo veľkej miere dotkla aj plánov Mariky Gombitovej. Svoje koncerty v Bratislave a v Košiciach bola nútená odložiť na budúci rok. Preložené vystúpenia však pre speváčku neznamenali dovolenku. Pracovala na remixe svojho hitu V období dažďa spolu s DJ Robertom Burianom. 

Tu uvidíte narodeninovú FOTKU Mariky Gombitovej.

Marika Gombitová sa narodila 12. septembra 1956 v obci Turany nad Ondavou. Ako 12-ročná sa stala členkou kapely, v ktorej pôsobila v spoločnosti svojich bratov. Keďže ju neprijali na konzervatórium, študovala strojnícku priemyslovku v Košiciach. Zlomový moment v živote Gombitovej predstavovalo stretnutie s Jánom Lehotským na plese športovcov, kde jej ponúkol, aby sa pridala do skupiny Modus.

Marika Gombitová oslávila 12. septembra svoje 65. narodeniny.
Zdroj: Ladislav Pákozdy

Život Mariky Gombitovej navždy zmenila dopravná nehoda (30. november 1980). Napriek nešťastným okolnostiam, ktoré ju pripútali na invalidný vozík, sa nevzdala a usilovne pracovala na svojej speváckej kariére. Na konte má množstvo ocenení, vrátane ocenenia Pribinov kríž I. triedy a získala aj veľkú cenu SOZA za celoživotné dielo. V máji budúceho roka má 65-ročná umelkyňa vystúpiť na veľkolepých koncertoch a názvom Vyznanie Mariky Gombitovej. Pozrite si GALÉRIU.