Potomkovia kráľa popu, ktorý zomrel pred ôsmimi rokmi, sa spolu zúčastnili charitatívneho gala večera na podporu ľudí s vírusom HIV či trpiacich na AIDS. Nadáciu na podporu chorých založila nebohá krstná mama Paris – Elizabeth Taylor (Elizabeth Taylor AIDS Foundation). Súrodenci sa držali za ruky, keď pózovali fotografom. Foto TU >>>

Paris veľmi pristali dlhé šaty s kvietkovanou potlačou, ktoré jej odhaľovali ramená. Svoj etno imidž doplnila množstvom náramkov a náhrdelníkov. Jej brat Prince pôsobil elegantne v rifliach, bielej košeli a tmavom priliehavom saku.

Nádejná herečka, modelka a aktivistka Paris (Paris-Michael Katherine Jackson) oznámila minulý mesiac, že sa stáva ambasádorkou nadácie, ktorú založila jej krstná mama Elizabeth Taylor. Prezradila, že ňou veľmi otriasol jej nedávny výlet do afrického Malawi, kde išla spoznať prácu organizácie mothers2mothers, ktorá sa snaží vzdelávať matky v Afrike, aby minimalizovali počet detí narodených s vírusom HIV.

Paris Jackson
Paris Jackson
Zdroj: Northfoto

Prince, vlastným menom Michael Joseph Prince Jackson, Jr. je najstarším dieťaťom Michaela Jacksona a Debbie Rowe – jeho bývalej ženy. Keď zomrel jeho otec, mal 12 rokov a spolu so súrodencami sa dostal do opatrovníctva svojej starej mamy Katherine Jackson. Prince má skúsenosti s médiami, v roku 2013 začal pracovať ako korešpondent pre zábavno-spravodajský program Entertainment Tonight. Ako uviedol, chcel by ostať v šoubiznise a uplatniť sa ako producent, režisér, scenárista či herec. Na nohe má vytetovanú podobizeň svojho otca.

Prince Jackson
Prince Jackson
Zdroj: Northfoto

Najmladší z Jacksonových detí je Blanket (Prince Michael Jackson II), ktorého vynosila spevákovi náhradná matka. Jej identita bola utajená. Blanket sa nešťastne preslávil ako to bábätko, ktoré držal Jackson nebezpečne vystrčené nad zábradlím balkóna v hoteli v Berlíne. Spevák sa vraj za to veľmi hanbil a na celý deň sa potom zamkol v svojej izbe. Blanket má dnes 15 rokov a chce ísť v otcových šľapajách – stať sa veľkým hudobníkom.

Aktuálne foto Blanketa a viac fotiek nájdete v galérii >>>