Okrem herectva má aj ďalšiu vášeň! 48-ročná Catherine Zeta-Jones sa v ostatnom čase snaží uchytiť aj ako interiérová dizajnérka a veru, má sa kde realizovať. Slávna rodina totiž vlastní 5 luxusných sídel, z ktorých si môžu vyberať podľa potrieb a nálady.

Rodená Welšanka a mama dvoch dospievajúcich detí sa svojou záľubou v dekore rada chváli a nemá zábrany ukázať na Instagrame, ako sa realizovala pri zariaďovaní tej ktorej miestnosti. Všetky jej projekty nájdete pod hashtagom #stylebyzeta. A keďže vo svete filmu momentálne nie je až tak na roztrhanie ako kedysi, uviedla na trh dokonca vlastnú značku bytových doplnkov.

Oscarová herečka z filmov Chicago a Dannyho dvanástka naberá teda v kariére celkom nový smer. Jej najnovšie fotky ukazujú fanúšikom, ako zariadila izbu svojej 14-ročnej dcére Carys. Prevláda elegantný a vyzretý štýl v odtieňoch šedej, aký by ste u tínedžeriek asi nehľadali.

Izba 14-ročnej Carys

Catherine a jej manžel – hollywoodska legenda Michael Douglas (73), majú ešte 17-ročného syna Dylana. Ich najväčším sídlom je 10 miliónová usadlosť v Bedforde (štát New York) so stajňami, ôsmimi spálňami a 13 kúpeľňami. Ďalší dom majú na Mallorce a pre istotu ešte jeden lyžiarsky v Quebecu v Kanade. 5-miliónový apartmán s výhľadom na Central Park si užívajú v New Yorku a oddychovať môžu aj v 4-spálňovom dovolenkovom dome na Bermudách.

Dom v Bedforde má lesklé čierne granitové dlážky, ktoré si vyžadujú kždodenné leštenie a je aj úžasnou zbierkou starožitností. Art deco piano v tvare motýlích krídel má hodnotu 30 000 libier. Pre hostí je k dispozícii hosťovský dom.

Prevládajú lesklé povrchy a kombinácia starého a nového

Blue breakfast. #StyleByZeta

Príspevok, ktorý zdieľa Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones),


Viac fotiek nájdete v galérii »