49-ročná hviezda sitkomu Priatelia poskytla rozhovor do septembrového vydania magazínu InStyle a mnohé klebety, ktoré o nej kolovali, uviedla na pravú mieru.

Jennifer v interview naznačila, že to, že sa nikdy nestala mamou, môže súvisieť so zdravotnými problémami. Zároveň vyslovila silnú vetu: „Prosím, nezaobchádzajte s bezdetnými ženami ako s poškodeným tovarom. Možno som neprišla na túto zem preto, aby som porodila dieťa.“

Víťazka ceny Emmy sa tiež posťažovala: "Všade o sebe počúvam a čítam takéto „fakty“: Jen si nevie udržať chlapa. Jen nechce mať dieťa, lebo je sebecká a príliš zameraná na kariéru. Jen je smutná a má zlomené srdce. V prvom rade musím podotknúť, že naozaj nemám zlomené srdce! To všetko sú len hlúpe dohady. Nikto totiž nevidí za moje zavreté dvere a nikto netuší, aké citlivé sú tieto témy pre mňa a pre môjho partnera. Nikto nevie, čím som si (čo sa týka dieťaťa) zdravotne a emocionálne prešla.“ Tým naznačila, že sa o dieťatko snažila, ale mala pravdepodobne problém s počatím.

Moderná klasika
Moderná klasika
Zdroj: Getty Images

Jennifer sa rozišla s manželom Justinom Theuroxom začiatkom roka a momentálne pracujú na rozvode. Päť rokov bola vydatá za Brada Pitta a randila s hercom Vince Vaughnom a spevákom Johnom Mayerom.

V rozhovore sa vyjadrila aj na tému sexizmu v Hollywoode a viacerých prekvapila vyjadrením, že často sa k nej správali oveľa horšie ako muži skôr ženy z brandže. 

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Zdroj: Northfoto

Viac fotiek si pozrite v galérii »