Anna zo Zeleného domu má 54 rokov a vek už neskryje. Odfotila sa bez mejkapu vyzerala ako bežná žienka, žiadna herecká diva!

Kanadskú herečku Megan Follows preslávila úloha ryšavej siroty v megaúspešnom televíznom seriáli z roku 1985. Hoci román autorky Lucy Maud Montgomeryovej spracovali televízni a filmoví tvorcovia už mnohokrát, fanúšičky si najviac obľúbili práve nezabudnuteľnú sériu so sympatickou Megan v hlavnej úlohe. Anna zo Zeleného domu odštartovala jej kariéru, ale filmové začiatky vôbec neboli jednoduché.

Takto dnes vyzerá naša milovaná Anna! FOTO nájdete v galérii.

Na kastingu k Anne musela poraziť až 3-tisíc ďalších uchádzačiek, medzi ktoré patrila napríklad aj dnes už bývalá herečka Schuyler Grant. Tá si nakoniec zahrala úlohu Anninej najlepšej kamarátky Diany Barryovej.

Megan Follows okrem Anny zo Zeleného domu zažiarila aj v historicko-romantickej dráme „Reign“ (Vládkyňa). V nej stvárnila francúzsku kráľovnú Katarínu Medicejskú (Catherine de 'Medici). Predtým si „strihla“ vedľajšie úlohy napríklad v seriáloch ako Akty X či Právo a poriadok. Je rozvedená, s exmanželom Christopherom Porterom má dve deti; dcéru Lylu Ann a syna Russella. Dnes sa venuje najmä režírovaniu.

Na svojom Instagrame zverejnila záber zo súkromia. Pozerá sa na more pri západe slnka. Jej fotografia nápadne pripomína scénku z Anny zo Zeleného domu, keď stála na moste s Gilbertom...

Anna a Gilbert si k sebe odmalička hľadali cestu.
Zdroj: Youtube

Hoci to už nie je tá krehká Anna, ktorú si všetci pamätáme, iskra v očiach aj štíhla postava jej zostali. Megan nie je žiadna Jennifer Lopez, ale to ani nepotrebuje. Je z nej zrelá, spokojná a úspešná žena s neskutočnou charizmou, ktorá si celý život plní sny a poctivo na sebe pracuje.

Takto dnes vyzerá naša milovaná Anna! FOTO nájdete v galérii.