Victorii ide karta. Na spevácku kariéru už ani nepomyslí, no naplno sa začala venovať módnemu návrhárstvu. V tomto priemysle sa veľmi rýchlo uchytila a dnes patrí medzi top špičku. Na jej nedávnu módnu prehliadku sa prišiel pozrieť celý zástup slávnych osobností, no nechýbali ani jej najbližší. Najviac ju potešilo uznanie od herečky Helen Mirren, ktorú považuje bývalá Spajska za svoj vzor.

Po náročnom pracovnom kolotoči si kráska dopriala zaslúžený oddych s rodinou. Victoria aj David sú známi tým, že na svoje sociálne siete často zdieľajú zábery zo svojho súkromia a inak tomu nebolo ani tentoraz. Beckhamka sa podelila o rozkošný záber dcérky Harper so svojím oteckom, na ktorej sa túlia k štvornohému miláčikovi. Keď sa pozriete na ten záber, okamžite si uvedomíte jednu vec.

Harper Beckham, David Beckham
Harper Beckham, David Beckham
Zdroj: Instagram (@victoriabeckham)

Malá Harper svoje gény rozhodne nezaprie. Svojej mame akoby z oka vypadla. Množstvo fanúšikov nevychádzalo z údivu, ako Victorii rastie doma jej verná kópia. Prvých pár rokov bola jej dcérka zlaté bucľaté bábätko, no teraz z nej už rastie prekrásna slečna.

David a Victoria Beckhamovci
David a Victoria Beckhamovci
Zdroj: Northfoto

Pozrite sa v našej galérii, ako vyzerá Harper Beckham dnes a ako postupne rástla.