Bruce Willis (57)
Hrdý manžel krásnej Emmy Heming, s ktorou má takmer ročnú dcérku prisahal, že už nebude hrať akčného hrdinu. No dnes sa vracia na plátna kín v pokračovaní Smrtonosnej pasce s podtitulom Opäť v akcii.

FENOMENÁLNA PREMENA
Ešte na strednej škole som sa zajakával. Povedať súvislú vetu mi trvalo tri minúty. Pre niekoho, kto sa chcel vyjadriť, kto chcel byť vypočutý, to bolo zdrvujúce. Keď som však začal s herectvom a ocitol sa v úlohe niekoho iného, zrazu som koktať prestal. Bolo to úžasné.

NAJMUŽNEJŠIA VÔŇA
Tá, ktorá nesie moje meno. Vývoj tejto vône s vášnivými a zapálenými ľuďmi z LR tímu bola zábava. Výsledkom je vôňa, ktorá je osobitá, jedinečná a trvácna.

NAJVERNEJŠÍ RADCA
Vlastný hlas a vlastné sebavedomie. Predtým, než som sa stal známym, mi moje sebavedomie spôsobovalo problémy. Spôsobuje ich aj teraz, keď som slávny, ale hlas, ktorý som vždy počúval a veril mu, v dobrom aj zlom, je môj vlastný hlas.

NAJVÄČŠIE ŠŤASTIE
Som iba obyčajný chlapík, ktorý mal v živote neuveriteľné šťastie. Každý deň pracujem na tom, aby som nebral slávu vážne. Našťastie mám skvelú partiu kamarátov, ktorí mi s tým radi pomáhajú.

NAJNEZABUDNUTEĽNEJŠÍ OKAMIH
Narodenie prvej dcéry. Dovtedy som nikdy nemyslel na smrť. Vôbec. Ale keď sa narodila, zmenil som sa. Navždy.

NAJSPOKOJNEJŠÍ SOM...
Zabávam sa iba s pár ľuďmi. Milujem svoju ženu a svoje deti. Aby som bol spokojný, potrebujem veľmi málo. Sem-tam prídu priatelia alebo deti. Dáme si večeru a som šťastný.

NAJOBĽÚBENEJŠÍ Z VLASTNÝCH FILMOV
Mám rád taký malý fi lm, v ktorom som hral začiatkom 90. rokov. Volal sa Vražedné myšlienky. Moja úloha bola napísaná ťažko, ale pri nakrúcaní som sa veľa naučil.

NAJSLADŠIA SLABOSŤ
Ryžový nákyp. Teta môjho otca Helen varila veľké hrnce ryžového nákypu, ktorého potom bola plná chladnička. Dodnes o tom snívam.

NAJVTIPNEJŠÍ VÝROK
Moja strata vlasov je spôsob, akým mi chcel Boh povedať, že som človek. (smiech)