Vykračovala si Londýnom s malým batôžkom šťastia na hrudi a spoločnosť jej robila aj jej mama. Herečka Keira Knightley (34) sa len nedávno stala druhý raz maminou a privítala na svete dcérku Delilah.

Slávna kráska známa napríklad z Pirátov v Karibiku si so svojou vizážou na prechádzke hlavu nerobí. Londýnom pochodovala bez mejkapu, s rozcuchanými vlasmi, v štýlových okrúhlych okuliaroch, sivom vlnenom kabátiku a károvaných šatách na gombíky. Nezasvätení by určite netipovali, že táto mamina je dáma z červeného koberca.

Keira Knightley
Keira Knightley
Zdroj: Getty Images

Svoju maličkú dcérku si niesla tesne na hrudi v detskom nosiči, z ktorého jej trčali len nôžky v rozkošných fialových ponožkách. Spoločnosť jej robila jej 68-ročná mama, ktorá je scenáristka. Dámy sa vybrali dať si niečo pod zub do londýnskych ulíc.

Keira Knightley
Keira Knightley
Zdroj: Profimedia

 

Keira je 6 rokov vydatá za bývalého muzikanta z kapely Klaxons. Dvojica potvrdila narodenie druhej dcérky minulý mesiac, keď ich fotografi zachytili s bábätkom. Pyšní rodičia už majú spolu dcérku Edie (4). Keira potvrdila, že je tehotná, keď sa ukázala s bruškom v máji na Chanel J12 party v Paríži.

Buďte stále v pyžame

Herečka má s dvoma deťmi roboty vyše hlavy a v relácii BBC Breakfast priznala: „Toto je tretíkrát, čo mi od pôrodu niekto upravil vlasy. Sama to nerobím, lebo nemám čas.“ Kráska prezradila aj svoj recept pre všetky pohodové matky: "Buďte stále v pyžame. Nečešte sa a nechajte, nech je v dome neporiadok. Stretávajte sa len s ľuďmi, ktorí vám nosia jedlo.“

Zároveň vyjadrila aj obdiv všetkým mamám: "Myslím si, že ženy nedostávajú dosť uznania za ten fyzický a emocionálny maratón, ktorý každý deň bežia, keď sa stanú matkami. Ja som na tom naozaj dobre a môžem si dovoliť veľa vecí, ale aj tak mi to príde ťažké.“

Keira Knightley
Keira Knightley
Zdroj: Northfoto