Karin Haydu je krásna a atraktívna žena, Vlado Kobielsky pohľadný a sympatický muž. Spája ich rovnaký chlebíček, ktorým sa živia a tiež láska a vášeň pre herectvo. A čo ešte? Spolu sme ich totiž v posledný augustový štvrtok zachytili v jednej z bratislavských reštaurácií pri Dunaji.

Vlado Kobielsky s rodinou.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CemFUlAjujH/

Čo tam spolu tí dvaja robili? Nič nekalé. Karin aj Vlado totiž boli predstavení ako ambasádori internetovej optiky. Nie je žiadnym tajomstvom, že herečka si dáva záležať na zdraví a pravidelne absolvuje preventívne prehliadky, pričom nevynecháva ani kontrolu očí. Nie je to tak dávno, čo na nej bola. Aj preto je dobrým príkladom pre ľudí a tým najvhodnejším adeptom na ambasádora. Nehovoriac o tom, že aj jej tvár urobí veľa. Rovnako ako Vladova. Obaja totiž patria medzi obľúbených hercov slovenskej scény.

A, samozrejme, neunikol nám ani outfit tmavovlásky, ktorá opäť nechala vyniknúť svoj dekolt. Aj v tak jednoduchej béžovej farbe, akú zvolila. Veruže bolo ťažké pozerať sa na okuliare, ktoré predviedla a boli tým podstatným počas tlačovky, keď zvolila hlboký výstrih. Vlado už bol iná káva. Ten stavil na elegantnú čiernu košeľu. Neprehliadnuteľný bol v momente, keď si nasadil okuliare s hrubým čiernym rámom. Razom bol z neho celkom nový, viac sexi muž, ktorému okuliare pridali na pohľad niekoľko bodov IQ.

Karin vyzerá v blavkách božsky!
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cd2juLHIOeT/

Fotku Karin s hlbokým výstrihom a Vlada v okuliaroch nájdete v galérii.