Sagvan Tofi (50) v rozhovore pre Blesk.cz priznal, aký má názor na ženy, manželstvo, dokonca sa pozastavil nad duševným zdravím Karla Gotta (75)!

Nerozlučná dvojka sa objavila hneď v niekoľkých
Nerozlučná dvojka sa objavila hneď v niekoľkých
Zdroj: ara

Sagi o sebe tvrdí, že je gentleman a odmieta prezradiť, koľko mal v živote partneriek. Z jeho reakcie je jasné, že nebola len jedna ... "Pár báb som v živote poznal, ale som gentleman, takže číslo nikdy nepoviem," povedal Sagvan a odmietol dokonca aj špekulácie, či ide o stovky alebo tisíce s tým, že toto už je minulosť. Avšak jeho slová o ženách sú také krásne, že o jeho vzťahu k nežnému pohlaviu sa nedá pochybovať. "Ženy sú to najkrajšie na svete," prezradil svoj názor a dodal, že predsa chlapi robia všetko pre ich priazeň.

Za barom to chalanom išlo pekne od ruky.
Za barom to chalanom išlo pekne od ruky.
Zdroj: ara

"Oženiť sa je divné," povedal Sagvan prekvapený nad tým, že Karel Gott je ženatý, dokonca sa pýtal, či Majstrovi j***o? O tom, koľko Sagimu prešlo posteľou žien, sa špekuluje, snáď už od doby, kedy sa po prvýkrát objavil na obrazovke. Na druhej strane sú jeho vzťahy vždy dlhodobé, nechajme sa teda prekvapiť, či ho predsa len niektorá k oltáru nedostane, aj keď zatiaľ sa tomu tak razantne bráni.

 

Podobne vyhýbavo ako o manželstve odpovedal aj na otázky týkajúce sa počtu jeho detí. Svoje súkromie si jednoducho stráži, a tak jediným potomkom, o ktorom sa vie, je jeho dcéra Satine a tá sa mu naozaj vydarila.