Speváčka Ewa Farna na Slávikoch bodovala a potešilo ju to nielen kvôli sebe, ale aj kvôli celej kapele, ktorá s ňou spolupracuje. Ewa má naozaj úspešný rok, oslavuje desiate výročie svojho pôsobenia na hudobnej scéne, vydala sa a teraz prišlo ocenenie v podobe Strieborného Slávika, o ktorého pripravila speváčku Lucku Vondráčkovú.

Cesky Slavik 2017 #vanocenamiru #druhemisto #zpevackaroku #dekuju

Príspevok, ktorý zdieľa Ewa Farna (@ewa_farna93),

Ewe to na Slávikoch naozaj seklo, vyzerala výborne, a tak sa na sociálne sieti pochválila fotkou s ocenením. Jedna z jej fanúšičiek sa nezdržala komentára: k_katy_ "Normálne toto nerobím, ale musím Vám zložiť poklonu. Som rovnako stará ako vy a musím povedať, že zakaždým, keď vás vidím, nabíjate ma energiou. Obrovská gratulácia, mala som zimomriavky. Neskutočne charizmatická, nádherná a úspešná žena v takom mladom veku. Prajem vám z celého srdca tento vrchol kariéry a šťastné začiatky manželstva, pretože máte všetko, čo si všetci z nás želajú."

Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: Showpix.cz

Ewu samozrejme jej úspech teší a a svoju desaťročnicu na hudobnej scéne aj náležite oslávila množstvom podujatí počas celého roka. Nedávno však vystúpila ako hosť na koncerte inej speváckej hviezdy, poľskej speváčky Maryly Rodowicz, ktorá svojím Diva Tour si pripomína už 50 rokov pôsobenia na hudobnej scéne, a to už je čo povedať. Presne to isté skonštatovala na sociálnej sieti aj Ewa... Nuž, zatiaľ je to len sen, ale možno sa takejto kariéry dočká aj Ewa Farna.

Ewa Farna a Martin Chobot
Ewa Farna a Martin Chobot
Zdroj: Showpix.cz

 Všetky fotografie nájdete v galérii.