Skrachovaný producent a herec Jiří Pomeje po dvoch nevdarených manželstvách s Michaelou Kuklovou a Ivettou Bartšovou začal nový život s novou ženou, dídžejkou Andreou Šťastnou. Narodila sa im dcéra, lenže Jiří sa nedokázal postarať o rodinu. Problémy začal riešiť alkoholom, čo sa jeho mladej manželke samozrejme nepáčilo. Do toho dostal rakovinu hrtanu a prišiel o hlasivky.

Jiří Pomeje (†54) a manželkou Andreou
Jiří Pomeje (†54) a manželkou Andreou
Zdroj: Profimedia.sk

Andrea Pomeje podala žiadosť o rozvod a našla si nového partnera. Jiří Pomeje napokon svoj boj s rakovinou prehral a na vdovu Andreu sa zniesla sprška kritiky, že ho opustila v čase, keď bol chorý. Andrea však pár mesiacov po Jiřího smrti vyslovila úprimné, ale poriadne tvrdé slová. Myslí si, že s Jiřím toho vydržala viac než dosť, a keby nebola naivka a poslúchla tých, ktorí ju pred Jiřím varovali, mohla si ušetriť kopu problémov. Dlhy mu narastali a od alkoholu ho neodradila ani rakovina. Andrea ho prestala milovať ešte pred chorobou a jedinú vec, ktorú ľutuje, je tá, že sa s ním nerozišla ešte v čase, kým neochorel...

Andrea Pomeje
Andrea Pomeje
Zdroj: Profimedia.sk

Andrea si však neskomplikovala život len vzťahom s Jiřím Pomeje. Poškodila si aj zdravotne a teraz musí ísť na operáciu. V čase, keď sa dala dokopy s Jiřím, totiž abslovovala plastiku pŕs. Lenže nedbala na rekonvalesceniu, hneď po takej vážnej operácii sa vôbec nešetrila, nenosila špeciálnu podprsenku. Navyše dva mesiace po operácii otehotnela, a v dôsledku zmien v organizme sa jej v prsich vytvorila kapsulácia, co je stiahnutie implantátu väzivom, a ten potom tlačí. Andrea tak musí ísť na reoperáciu, z ktorej má ale poriadny strach. Teraz si sype popol na hlavu, aká bola nerozvážna.

VIAC FOTOGRAFIÍ ANDREY POMEJE NÁJDETE V GALÉRII.