Na pódiu vždy vyzerá dokonale, no doma je to žena ako každá iná. Aj taká popová diva, akou je Jennifer Lopez, nemá problém ukázať svetu svoju tvár bez mejkapu. A skutočne sa nemá za čo hanbiť. Speváčka tento rok oslávila päťdesiatku, no tento vek by jej netipoval snáď nikto na svete. Zozbierali sme pre vás 15 záberov, na ktorých je speváčka zachytená bez akéhokoľvek prikrášlenia. Tieto fotky sú jasným dôkazom, že prirodzená krása je ešte vždy výnimočná. 

1. 

Na tejto fotke je JLo nielen bez mejkapu, ale nepoužila ani žiaden filter. Aj tak je krásna a jej pleť doslova žiari.

2.

Počas leta sa snaží chrániť svoju tvár pred slnkom, a tak tentoraz zostala radšej v tieni.

3.

Narodeninový ružový kúpeľ si diva užila ako inak - bez mejkapu. Povedali by ste niekedy o tejto žene, že oslávila päťdesiatku?

4.

Jennifer nemá problém objaviť sa bez mejkapu ani na sociálnych sieťach iných ľudí. Takto zapózovala vo videu na profile svojej lásky Alex Rodrigueza.

5.

Takto si kráska vychutnávala raňajky na terase so svojím malým synčekom. Odfotila sa v župane a bez mejkapu, no za to s veľmi zrelaxovaným úsmevom.

6.

Takto si Lopezka užívala večerný čas pri knižke so svojimi ratolesťami. Radosť sa na nich pozerať.

7.

Raňajky do postele pre krásnu Jennifer. Hoci sa zrejme len pred chvíľkou zobudila, jej pleť doslova žiari. A jej prekrásny úsmev tiež.

8.

View this post on Instagram

You’d think I’d be all set to vote right? Here’s a little story: I had to enter my info 4 times before the state site confirmed I was registered! This is how passionate I am about using my voice and my right to vote. You have to have the patience and interest in getting to the polls tomorrow. They think young people don’t vote, latinos don’t vote, women dont vote, PROVE THEM WRONG!!! This election affects us ALL. VOTE. It’s so important that ALL of our voices are heard, not just a few... we live in a beautiful country where we all have a say!!! I urge all of you PLEASE get out there and vote, there are so many issues at stake these elections!! And they affect us all in our daily lives in some way! If you are frustrated by what you been seeing and hearing, you can change it!! You have the power!!! I HAVE A BUNCH OF VOTER INFO IN MY STORIES TO HELP YOU!! #GOVOTE #VOTA #ELECTIONEVE #VOTETUESDAY

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Keď má Lopezka chuť svetu zdeliť nejakú dôležitú informáciu, vôbec nerieši to, či je práve v tej chvíli upravená, alebo nie. A to na nej zbožňujeme.

9.

Takto si rodinka vychutnáva zaslúžený odpočinok. Mamina Jennifer je krásna ako nikdy predtým.

10.

Jennifer sa nebojí ukazávať ani chybičky krásy. Perfektné!

11.

View this post on Instagram

#fridaynight 💋

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Aj Lopezka si z času na potrebuje dopriať relax a čas pre seba. Takto sa odfotila s uterákom na hlave počas jednej z večerných procedúr.

12.

Tento záber si rozhodne pamätajú všetci fanúšikovia známej speváčky. Zdieľal ho Alex Rodriguez a speváčka sa na ňom usmieva od ucha k uchu. Niet divu, oslavovala vtedy svoje narodeniny. 

13.

Podľa speváčkinho pyžama ste asi zistili, že Jennifer takto zapózovala počas vianočných sviatkov. Určite ju potešili nielen skvelé darčeky, ale aj celoročne nádherná pleť.

14.

V tomto videu speváčka prezentovala veľmi dôležitú myšlienku. Prosila svojich sledovateľov na Instagrame, aby pomohli ľudom postihnutým hurikánmi v Puerto Ricu. Opäť nevolila žiadne oficiálne oblečenie či dokonalý mejkap. JLo sa snaží za každých okolností pôsobiť čo najprirodzenejšie a ľudia ju za to milujú. 

15.

Speváčka sa so svojimi fanúšikmi podelila o svoju rutinu pred vystúpením v Las Vegas. Jej tajomstvom vraj vôbec nie je dokonalý mejkap či vlasy. Ide o to, aby sa pripravila mentálne a bola vnútorne psychicky vyrovnaná.