Priateľ ako prijal ten úspech?

Chápe môj temperament. Už sa na tom smeje. Som sopka, on je pokojnejší. No keď ideme niekam spolu, nejdem si taký free style, ako keď som sama. Je fajn vedieť sa krotiť. Niekedy. (smiech)

Dokáže zvládnuť takú sopku?  

(smiech) Mám priateľa, ktorého brutálne zbožňujem a ľúbim. Myslím, že je to vzájomné, ale fungujeme na slobode. Keď chcem byť sama, tak idem sama napríklad na bicykli alebo s kamošmi žúrovať do rána. A on tiež. Sme slobodní ľudia. To, že sme spolu neznamená, že musíme mať železnú guľu okolo nohy. Mám rada svoju slobodu a preto si vážim aj tú jeho.

A čo si vážite na mužoch všeobecne?

Neviem. Ja si vážim isté veci na človeku konkrétnom. Napríklad mám rada, keď je človek úprimný. Klamstvo hrozne berie energiu. Život je krátky, nemám čas na to, aby som bola zavádzaná. A tak pristupujem aj k ostatným. Lebo tik-tak, čas letí! To je ako vo vzťahu. Keď vám niekto povie rovno, nemám ťa rád, bolí to, ale za rok sa z toho máte čas vyhojiť. Lepšie, ako keď vás ten rok klame.

Nedávno nás bavila v sitkome Svet podľa Evelyn.
Nedávno nás bavila v sitkome Svet podľa Evelyn.
Zdroj: Miro Miklas

Máte za sebou aj takéto vzťahy?

Hej, všeličo. Sú to skúsenosti. Poviem si, dobre, keby tie zlé zážitky neboli, tak teraz nie som ten človek, ktorý som. Funguje to a kreuje ma to. Poznám ženy, čo ešte po 20 rokoch od rozvodu riešia, kde som zlyhalááá. Haló žena! Máš jeden život a ty stále riešiš, čo bolo pred 20 rokmi? Sa zobuď! Váž si ten život, lebo utečie tak, že sa nestihneš ani obzrieť a si si ho neužila. Takže ja si odsmútim, odrevem a môžem pokračovať.

Internetová hviezda Evelyn.
Internetová hviezda Evelyn.
Zdroj: aek

Nesnažíte sa teda smútok nasilu prekryť veselosťou?

Každú emóciu si treba prežiť. Pri mojom temperamente som buď brutálne veselá, alebo brutálne smutná. Idem si v týchto líniách. Ja si musím veci aj vysmútiť. To som ja. Nepoznám človeka, ktorý by bol stále veselý. Neverím tomu. Neexistuje to. Prečo sa hanbiť za pocity? Veľa ľudí si nechce pripustiť smútok a hnev. Ale prečo? Je prirodzené ich mať.

„Bláznivá“ Evelyn zaujala aj Jana Krausa
„Bláznivá“ Evelyn zaujala aj Jana Krausa
Zdroj: TV Prima