Kedysi krásnu Lisu Mariu Presley (42) si k oltáru viedli Michael Jackson i herec Nicolas Cage. Dcéra kráľa rokenrolu Elvisa Presleyho však dnes pôsobí ako zanedbaná a uťahaná matka, ktorá sa točí okolo detí a napcháva sa hamburgermi. Kto by povedal, že túto ženu kedysi prezývali princezničkou popu?

Kedysi bez chyby

Jej perfektnú postavu obdivovali milióny ľudí v Jacksonovom klipe You are not alone? Stála pred kamerou len v uteráku… Od tej doby uplynulo pätnásť rokov. Kráľ popu je mŕtvy a Lisa pribrala veľa kilogramov. Vyzerá nezdravo. Všetko nasvedčuje tomu, že scientologičku Lisu dostal šoubiznis do kolien. Niet divu. V tvrdom svete nabitom emóciami a bizarností žije od narodenia. Byť dcérou modly Ameriky musí byť ťažké. O to viac, že nesie jeho meno.

Matka verzus dcéra

Byť celý život na očiach bez štipky anonymity v dave unavuje. A ešte viac vyčerpáva povinnosť byť dokonalou dcérou svojho otca. Stále krásna a štíhla ako mamička Priscilla, ktorú si otec Elvis stvoril pre seba. „Bola som ešte dieťa, keď si ma vzal z internátnej školy. Kúpil mi nádherné šaty a obliekol ma podľa svojho vkusu. Prepadla som mu. Bála som sa, že ho sklamem, chcela som byť jeho krásnou milovanou bábikou,“ hovorí Priscilla Presley (62), ktorej táto túžba vydržala dodnes.

Lisa má celý život pred očami matku, ktorá sa hystericky bojí zostarnúť a pribrať pár kíl. Matku, ktorá si pred 7 rokmi nechala do tváre vstrieknuť priemyselný silikón, ktorý sa používa na leštenie karosérií. Nemôže sa ani poriadne zasmiať a ukázať zuby, pretože botoxom ťažké pery držia pri sebe. Nie je tak divu, že Lisa odmieta byť princezničkou popu do konca života a podstupovať čím viac plastických vylepšení, počítať kalórie deň čo deň a porovnávať sa večne s matkou, ktorá je tá disciplinovanejšia, dokonalejšia a krásnejšia.

Zdroj: blesk.cz