Ostrieľaná moderátorka Iveta Malachovská si užíva život plnými dúškami.Prostredníctvom televíznych obrazoviek sa s ňou stretávame už od roku 1989 a určite si ju pamätáte z relácii Matelko či Lastovičky. Uvádzala aj rôzne televízne šou, akými napríklad bola Hodina pravdy TV Markíza, či Milionár. 

Iveta Malachovská si s manželom dopraje pravidelné prechádzky v prírode.
Zdroj: Instagram.com/@ivetkamalachovskaofficial

Ivetka je vždy pozitívne naladená a dobrá nálada ju neopustila ani po náročnej operácií. "Tak a mám to za sebou. Tridsať rokov som odkladala výmenu bedrového kĺbu( vrodená vada)... pred pár dňami mi ho vymenili zo nový, ďakujem lekárom a zdravotníkom z nemocnice na Antolskej. Nie som prvá ani posledná, ktorá takúto operáciu podstúpila, ale už teraz napriek bolestiam cítim úľavu, už som nemohla ani spať," napísala Ivetka s tým, že toto leto sa bude musieť opäť učiť chodiť.

"Moje leto je jasné, učím sa chodiť... Vám všetkým prajem pohodu, radosť z každého dňa... a všetkým pacientom držím palce a prajem skoré uzdravenie." K príspevku pripojila aj fotografiu z nemocnice a my musíme uznať, že aj napriek operácii vyzerá stále super.

FOTO nájdete v galérii >>>