Úžasná premena

Cestu za vytúženou štíhlosťou opísala Yvona na svojom Instagrame. Príspevok kombinuje aktuálny snímok a snímok pred zmenou životného štýlu. Prezradíme, že TÁ premena je ohromná! FOTO

„Na všetko som mala odpoveď. Napríklad, že dôležitejší je pohľad dovnútra než na povrch, že hlavné je mať niečo v hlave, že môj muž ma miluje takú, aká som, že každý nemá na to behať, že mám pomalé spaľovanie, že som vo veku, kedy to proste nejde, že už nemám dôvod vyzerať lepšie, že aj tak nikam nechodím, že sú ženy, čo vyzerajú oveľa horšie, že už nemám 20, že mám dôležitejšie veci na práci...“ začala svoje rozprávanie Yvona.

Prišiel však moment, kedy mi docvaklo, že tie hlúpe názory vo mne vzbudzuje obyčajná lenivosť a závisť... Lenivosť som prekonala, závisť zmizla... Som so sebou ako-tak spokojná. Nikdy by sme namali byť spokojní na stopercent, pretože to je práve to, čo nás núti byť ešte lepším,“ hovorí Yvona, ktorá môže svojou aktuálnou figúrou konkurovať svetovým modelkám. Aj po päťdesiatke je totiž štíhla ako laň!

Pozrite si horúcu galériu!