Ako už viackrát prezradili kolegyne Karla Gotta Hanka Zagorová či Eva Pilarová, Karel Gott v mladosti vôbec nemal v úmysle založiť si rodinu. Robi si z toho skôr žarty, že sa ožení, až bude mať po vojne. To u Karla Gotta nehrozilo.

Hana Zagorová bola vždy atraktívnou ženou. Zálusk na ňu mal aj Karel Gott.  Vedno vyhrávali zlatých slávikov, naspievali niekoľko nezabudnuteľných duetov, no ich priateľský vzťah do lásky neprerástol.
Hana Zagorová bola vždy atraktívnou ženou. Zálusk na ňu mal aj Karel Gott. Vedno vyhrávali zlatých slávikov, naspievali niekoľko nezabudnuteľných duetov, no ich priateľský vzťah do lásky neprerástol.
Zdroj: archív

Jeho mama bola z neho nešťastná, veľmi si želala od neho vnúčatá, tých sa žiaľ, nedožila, keďže náhle zomrela na nečakanú srdcovú komplikáciu. A hoci Karel už v čase jej smerti jedno dieťa mal, dcéra Dominika mala už tri či štyri roky, spevák nikdy nenabral odvahu povedať vlastnej mame, že jednu vnučku už má. Neskôr to zvôvodňoval tým, že mamička bola konzervatívna a v tej dobe sa akosi nehodilo mať dieťa so ženou, s ktorou muž nežil.

Dominika Gottová, Karel Gott
Dominika Gottová, Karel Gott
Zdroj: Showpix.cz

Samozrejme, neskôr mu to bolo veľmi ľúto, najmä po tom, čo na nátlak nemeckej strany zverejnil, že má dcéru Dominiku. Tá už v tom čase mala deväť rokov, a tak aspoň jeho otec sa stihol pred smrťou dozvedieť, že jeho syn má aspoň jedného potomka.