Slávny fešák Danny z Pomády alias John Travolta (65) je už 28 rokov ženatý s herečkou Kelly Preston (56). Manželia majú spolu tri deti, no v januári 2009 prežili rodinnú tragédiu, keď prišli o najstaršieho syna Jetta, ktorý mal vtedy len 16 rokov.

Jett bol autista a trpel ťažkými záchvatmi. Jeden sa mu stal osudným na rodinnej dovolenke na Bahamách.

John Travolta a jeho 16-ročný syn Jett.
John Travolta a jeho 16-ročný syn Jett.
Zdroj: Profimedia

 

Herec sa vyjadril, že smrť syna preňho bola najťažším obdobím v živote a takýto ťažký údel zvládol len vďaka podpore zo strany scientologickej cirkvi, ktorej je členom.

Manželia majú spolu ešte dcéru Ellu Bleu (19) a syna Benjamina (8). Práve Ella sa rozhodla, že pôjde v šľapajach svojich rodičov a pokúša sa presadiť ako herečka. Vraj už odmalička sa rada predvádzala, spievala a tancovala a robila divadelné predstavenia pre rodičov a priateľov.

John Travolta s deťmi v Benátkach.
John Travolta s deťmi v Benátkach.
Zdroj: Profimedia

Od predvádzania sa a detských hier skočila rovno do filmu, keď sa v roku 2009 objavila v otcovom filme Old Dogs aj spolu s mamou Kelly Preston. Jej posledný film sa volá The Poison Rose a mladučká Ella tvrdí, že so všetkými otázkami ohľadom herectva chodí za rodičmi. Páči sa jej, že je to vlastne taký rodinný biznis. Otec je údajne jej najlepší mentor.

A pozrite sa na tú podobu! Ženská kópia Johna Travoltu v mladšom vydaní...

Ella Bleu vo filme The Poison Rose (2019)
Ella Bleu vo filme The Poison Rose (2019)
Zdroj: Profimedia