Vojvodkyňa z Cambridge si vyrazila na charitatívny ples podporujúci mladých atlétov, ktorý sa konal v centrálnom Londýne. Aj tentoraz ale po jej boku chýbal princ William. Čo sa deje?

Kde zostal William?

Kate sa objavila v čiernych šatách od módnej značky Temperley a v topánkach od obuvníckeho mága Jimmyho Choo a neuveriteľne jej to pristalo. Novopečená mamička musela nechať doma svojho štvormesačného synčeka Georgea a to bol aj dôvod, prečo ju nesprevádzal princ William. Ten sa totiž o následníka trónu musel postarať, aby si jeho manželka Kate mohla v pokoji užívať večera.

Už žiadne šediny

Vojvodkyňa si tentokrát dala veľký pozor na svoj vzhľad a hlavne na svoje vlasy. Predsa len na začiatku tohto mesiaca sa jej v kaderách objavili prvé šediny a médiá okamžite začali špekulovať o dôvode ich vzniku.

Zodpovední rodičia

Absencia Williama po boku Kate a Kate po boku Williama na oficiálnych akciách teda značí jediné. Mladí rodičia sa svojej úlohy zhostili zodpovedne a nechcú nechávať svojho prvorodeného synčeka len v starostlivosti pestúnky. Žiadna manželská kríza sa teda nekoná a kráľovná Alžbeta II. aj všetci fanúšikovia mladého kráľovského páru si môžu vydýchnuť.