Sympatická herečka a moderátorka, ktorú si pamätáme najmä z relácie Pošta pre teba a ktorá pre nás už navždy bude hlasom seriálovej Rachel Greenovej z Priateľov, je hrdá dvojnásobná mama. Od roku 1988 žije v šťastnom manželstve so Štefanom Brychtom.

Katku Brychtovú si pamätáme najmä z relácie Pošta pre teba.
Zdroj: RTVS

Sama moderátorka síce pochádza z troch súrodencov a vždy snívala o tom, že aj ona raz bude mať práve tri ratolesti, s manželom im boli dopriate dve krásne a zdravé deti - tridsaťštyriročná dcéra Katka a dvadsaťosemročný syn Jakub. Slovenská herečka sa často svojimi deťmi nechváli, i keď jej dcéru už mala verejnosť možnosť vidieť, keď ju sprevádzala na krste.

Na druhej strane, syn Jakub bol doposiaľ pre fanúšikov moderátorky tak trochu neznámou. Až donedávna, kedy sa Katka Brychtová na sociálnej sieti pochválila záberom s obomi svojimi deťmi. Prišli ju totiž podporiť do jednej kaviarne na vedomostný kvíz a pri tejto príležitosti sa a s nimi odfotila a fotku zdieľala. "Prišli aj Katka s Kubkom. Šťastná mama," napísala k záberu. Musíme uznať, že obe nielen Katka mladšia je kočka, ale ani Jakub nezaostáva a je to riadny fešák.

Katka Brychtová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CiQn9nzrKWI/

Záber Katky s deťmi nájdete v galérii.