Mamina 6-ročného Adama a 2-ročnej Aničky je vydatá za svojho manažéra Michala Pivovara. Ten robí všetku činnosť súvisiacu s manažovaním Katkiných pracovných aktivít, takže je jasné, že keď sa nedarí jej, nedarí sa ani jemu a do rodinného rozpočtu netečú žiadne peniažky. Iba ak z predaja Katkinej hudby, ktorú v momentálnej situácii Slováci asi tiež húfne nekupujú.

Katka priznala, ako na tom sú, v úprimnom statuse na sociálnej sieti. Určite nie je jediná z hudobnej a umeleckej brandže, ktorá má obavy o finančné zabezpečenie rodiny.

„Je to zaujímavé, pozorovať, čo sa deje. Plánovali sme si v auguste dovolenku v Paríži, o týždeň sme mali letieť do Londýna, bol to darček pre mamku na 60. Do toho sme kúpili minulý mesiac auto a nestihli sme predať staré, objednali sme si nové stoličky - tonetky, sakra! Keby som vedela, čo príde, nič z toho by sme nespravili. Ani auto, ani stoličky. Mali sme to vyrátané. Mali sme hrať, malo byť turné, po rokoch sme neboli v strese, ako budeme vykrývať ktorý mesiac. A tak sme si dnes vyrátali, koľko nám vydrží rezerva a koľko vieme ušetriť tým, že sme doma. Nejako prežijeme, hádam...“