Ale na svojich instagramových účtoch rady zverejňujú fotky, kde sa prezentujú ako vášnivé záhradkárky, ktorým sa nebridí obuť si gumáky a vytrhávať burinu. Ibaže pri tom vyzerajú akosi príliš dokonalo. Špinu za nechtami a pot nečakajte...

Pestujem si jedlo

Brazílska modelka aj jej manžel, hráč amerického futbalu Tom Brady, sa udržiavajú vo forme. Špecialisti pre nich vyvinuli diétu na mieru založenú najmä na organických potravinách. Gisele sa rada chváli, že si niektoré z nich doma sama pestuje.

Gisele Bündchen sa pýši doma vypestovanými potravinami.
Gisele Bündchen sa pýši doma vypestovanými potravinami.
Zdroj: Instagram/gisele

Ja to popolievam

Milé dámy, inšpirácia pre vás! Keď vás manžel či sused takto uvidí polievať záhradku, asi ani nezaspia. Herečka Liz Hurley má 52 rokov, ale jej telo ani náhodou neprezrádza jej vek. Vyzerá aspoň o 20 rokov mladšie! Možno je za tým práve jej záhrada. Na tú nedá dopustiť. Cvičí v nej jogu, griluje či behá so psami. Vo viacerých rozhovoroch už zdôraznila, že za svoj skvelý vzhľad aj energiu vďačí práve životu mimo mesto.

V záhrade cvičí aj jogu.
V záhrade cvičí aj jogu.
Zdroj: Instagram/elizabethhurley1

Cez víkendy záhradníčkou

Ani supermodelka Doutzen Kroes nemá problém vyhrnúť si rukávy a zašpiniť sa od hliny. Aspoň to tvrdí. Cez víkendy si užíva starostlivosť o svoju záhradu. A treba uznať, že pri tom vyzerá naozaj štýlovo. Skoro ako keby si len odskočila z nejakého festivalu.

Doutzen Kroes má vyhradené víkendy na záhradu.
Doutzen Kroes má vyhradené víkendy na záhradu.
Zdroj: Instagram/doutzen