Krásna Kim a Kanye West (41) sú opäť v radostnom očakávaní a ich bábätko privedie na svet náhradná matka.

Minulý rok to bola dcérka

Náhradná matka vynosila páru aj dcérku Chicago West (1), ktorá sa narodila pred rokom v januári. Pár má ešte dcérku North (5) a synčeka Sainta (3).

North (5), Saint (2),  Chicago (5 mesiacov)
North (5), Saint (2), Chicago (5 mesiacov)
Zdroj: Instagram

Prečo náhradná matka?

Keď Kim čakala najstaršiu dcérku North, bývalo jej veľmi zle a mala nebezpečne vysoký krvný tlak, okrem toho mala veľké problémy s placentou. Lekár jej musel dať druhú „epidurálku“ a pôrod bol aj tak veľmi bolestivý. Aj preto sa rozhodla pre náhradnú matku – chcela, aby neohrozila dieťatko ani seba. 

Kim s dcérkou North
Kim s dcérkou North
Zdroj: instagram/kimkardashian

Dojčenie je zdravé

Čo sa týka dojčenia, kráska zastáva názor, že je to pre dieťatko to najlepšie, čo môže na začiatku svojho života dostať. Keď ho navyše dojčí náhradná matka, ona môže tráviť čas aj s ostatnými deťmi a nemusí sa báť, že stratí mlieko.

Kim so synom Saintom
Kim so synom Saintom
Zdroj: instagram/kimkardashian

Presný plán je základ

Aby bábätko dostávalo už v brušku tú najlepšiu výživu, stanovila Kim pre náhradnú matku presný plán stravovania aj s vopred pripraveným jedálnym lístkom. Takto sa do tela náhradnej matky aj bábätka dostane dostatok zdravých živín a nehrozia problémy z podvýživy, nadváhy a podobne.

Kim Kardashian (38) vyrazila na rodinnú lyžovačku.
Kim Kardashian (38) vyrazila na rodinnú lyžovačku.
Zdroj: Profimedia

Zdravý jedálny lístok pre bábätko v brušku

Všetko musí byť najmä čerstvé a ekologické. Náhradná matka si môže sem tam dať aj hamburger, ale mäso musí pochádzať od farmára alebo z farmárskych trhov. Matka môže piť filtrovanú kávu, ale tiež iba bio.

Kim Kardashian (38)
Kim Kardashian (38) "...povedala som si, veď presne tak sa cítim aj ja.“
Zdroj: profimedia

Zdedí gény po ockovi?

Či ešte nenarodené dieťatko zdedí hudobné gény po svojom muzikantskom ocinovi Kanye West, to zatiaľ niekto nevie, ale zdá sa, že na to má všetky predpoklady.

Kim Kardashian, Kanye West
Kim Kardashian, Kanye West
Zdroj: profimedia.sk