Keď sa Brad a Angelina dali dokopy, postupne do ich vzťahu pribudlo šesť detí. A hoci sa k svadbe dlho odhodlávali, ich manželstvo napokon vydržalo len dva roky. Pred tromi rokmi sa herečka Angelina Jolie rozhodla rozísť s Bradom Pittom. Mala vraj dosť jeho alkoholizmu a užívania marihuany. A nielen to. Vôbec prvýkrát matka šiestich detí priznala, že sa vo vzťahu s Bradom necítila bezpečne, že sa bála o svoju bezpečnosť, cítila sa ponížená a zahnaná do kúta.

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Zdroj: Northfoto

Angelina teraz vyhlásila, že sa dnes cíti tak dobre, ako sa necítila posledné štyri roky. Teda ešte v čase, keď žila s Bradom. A ako sa teda ona štyri roky cítila? "V mojom živote bolo obdobie, kedy som sa cítila, čo som možno dobre skrývala pred verejnosťou, kedy som sa necítila slobodne, kedy som sa necítila bezpečne, kedy som sa necítila mimo nebezpečenstva. Cítila som sa ponížená a zahnaná do kúta. A stálo ma to veľa síl nájsť zase všetko, zrejme je to dnes oveľa lepšie, než bolo za posledné štyri roky." Ako to ale v takýchto prípadoch býva, čas je najlepším liekom na všetky bolesti.

Rodina Brada Pitta a Angeliny Jolie si vyšla aj so svojimi ratolesťami na prechádzku.
Rodina Brada Pitta a Angeliny Jolie si vyšla aj so svojimi ratolesťami na prechádzku.
Zdroj: profimedia.sk

Brad Pitt si uvedomil, čo spôsoboval. A kedže chcel zostať v kontakte so svojimi deťmi, zmenil sa a hľadajú si k sebe opäť cestu. Spolu s Angelinou majú osemnásťročného Maddoxa, pätnásťročného Paxa, štrnásťročnú Zaharu, trinásťročnú Shiloh a jedenásťročné dvojčatá Vivienne a Knoxa. Ich vzťahy sa narušili, ale časom sa snáď všetko utrasie.