Napäto očakávaný dokument zo života princa Harryho a jeho manželky Meghan o ich spolunažívaní za múrmi paláca, odhalil mnohé zaujímavé fakty...

Zdroj: Netflix Harry & Meghan

Dokument odvysielala streamovacia služba Netflix. Prvé tri diely sa zameriavajú predovšetkým na vzťah Harryho a bývalej americkej herečky Meghan Markle, ktorí sa spoznali v lete roku 2016. Ako sa dvaja ľudia z úplne odlišných svetov dali dohromady? V dokumente môžete vidieť zamilovaného princa, ktorý svoju vyvolenú prvýkrát uvidel na instagramovej fotografii svojho kamaráta. Následne sa začal na ňu vypytovať. Kamarát ich prepojil a potom už to bolo len na chémii zamilovaných.

Zdroj: Netflix: Harry and Meghan

Harry nemá novinárov, obzvlášť bulvár príliš v láske. Nečudo, keď mal iba dvanásť rokov, zasiala ho smrť jeho milovanej matky pri autonehode spôsobenej naháňačkou vodiča Lady Diany s bulvárnymi novinármi. Od chvíle, kedy mohol, sa pred nimi začal ukrývať, a to často aj v Afrike, kontinente, ktorý miluje podobne ako jeho matka a kde strávil veľa času charitatívnou činnosťou.

Zdroj: Netflix Harry & Meghan

V seriáli odznelo, že práve do Afriky vzal Meghan po prvých dvoch stretnutiach v malej nenápadnej londýnskej reštaurácii. „Povedal mi, nech s ním idem do Botswany, že tam musí pracovne,“ spomína v dokumente Meghan na týždeň v divočine. Štyridsaťjeden ročná herečka rozpráva, ako to bolo medzi nimi turbulentné. Videli sa len dvakrát a potom hneď týždeň v stane, v buši, ďaleko od všetkých vymožeností západného sveta. Avšak to riskla, na týždeň s ním odišla a keď sa vracali, už vedeli, že to bude to pravé. Aj keď princ to podľa svojho rozprávania vedel už v prvom okamihu. Meghan ho očarila svojou bezprostrednosťou a hlavne tým, že si nerobila nič z toho, odkiaľ Harry pochádza. Pár spolu randil len niekoľko týždňov. V októbri 2016 sa o nich dozvedel bulvár a nastal doslova "lov".

Fotky k článku nájdete v našej galérii