Sympatická fitneska sa zviditeľnila účinkovaním v reality šou Farma. Tvrdo na nej makala, no do zdarného konca sa jej to nakoniec nepodarilo dotiahnuť. Vo finále ju porazil Tomáš Mrva, ktorý jej aj pôvodne sľúbil z výhry 20 000 eur, no pre jeho problémy v podnikaní sa transakcia nakoniec neuskutočnila. Lucii to však jej vystrelenie medzi influencerky a obľúbenkyne na Instagrame nezmarilo.

Práve naopak. Dnes ju ľudia vnímajú viac ako fitnesku a sexi mamu, než ako bývalú účasníčku drsnej šou. No práve ako exfarmárka dostala pozvanie na nedávnu markizácku párty pri príležitosti 25. narodenín, ktoré boli spojené s predstavením vysielacej štruktúry, v ktorej nebude chýbať ani Farma, konkrétne už jej 13. séria. Blondínka si tak odskočila od partnera Martina a dcérky Tali, nasadla do auta a namierila si to do hlavného mesta.

Lucia Mokráňová na markizáckej párty.
Zdroj: NORBERT SKALIČAN

Na párty sa skvele bavila, stretla mnohé kamarátky zo šoubiznisu aj hospodára Martina. Nemilé prekvapenie ju čakalo až po skončení žúrky, keď sa chcela autom dostať preč. Stal sa jej incident, kvôli ktorému musela volať políciu. "Pár dní v Bratislave a riešim len auto. Nejaký kkt vám zablokuje auto a nikto sa k nemu nevie dostať. Odťahovka neodťahuje a oznam mu príde poštou. Super!" podelila sa o svoj zážitok s fanúšikmi Lucka.

Lucia Mokráňová s Darou Rolins na markizáckej párty.
Zdroj: NORBERT SKALIČAN

Ako to napokon celé dopadlo sa dozviete v galérii.