Váš Filip bude mať 22. Aký máte vzťah?

Ak sa mi niečo podarilo, tak on. Je empatický a citlivý. Má rád svet a tiež ide do našej brandže, ale odinakadiaľ, študuje kameru. Keď som sa ho spýtala, či by chcel spievať, tak povedal, že to je trápne. (smiech) Ale nebojí sa mi pred kamarátmi povedať, že ma má rád a ja milujem jeho. Nemenila by som na ňom ani kúsoček, dúfam, že sa to nikdy nezvrtne, pretože má ešte všetko pred sebou, ale zatiaľ je to človiečik, na ktorého som pyšná.

Vraj už sa osamostatnil.

No práveže úplne nie. Skôr je to naopak, že ho trošku vyháňam. On síce má byt v Písku, kde študuje, ale iba prenajatý, nie je to tak, že by sa odsťahoval, čo najčastejšie cestuje domov. K 18. narodeninám som mu dala byt, ale bol tam raz.

Má už partnerku?

Pravdupovediac, on sa láskami príliš nechváli. Hovorí, že si ho nejaká láska musí nájsť a ukecať ho. On sa musí zamilovať, je veľmi citlivý, to má po mne. Ale myslím si, že je šťastný a prežíva pekné obdobie, tak ona tam nejaká láska asi bude. Ale aj tak by nechcel, aby som o tom hovorila. Dobre sa cíti v zahraničí, kde ho nikto nepozná a ja to rešpektujem. Ale na druhej strane mi fandí, po veľkom koncerte v Bratislave za mnou prišiel, v očiach mal slzy a povedal: „Ja som tak strašne šťastný, že som tvoj syn. Teba mi musí každý závidieť.“ To sa pekne počúvalo. Povedal, že si ma asi nechá vytetovať na rameno, ale v zahraničí sa maminkou nechváli.

Kam vy utekáte od tej slávnej Lucie a jej práce?

Keď chcem niekam utiecť sama pred sebou alebo pred tou Bílou, tiež mi stačí ísť za hranice, tam ma nikto nepozná. Inak chodím relaxovať do Českého raja.

Máte tam chalupu s poníkom. Ako často tam ste?

Toho času nie je toľko, ale keď už, viem si to užívať. Mám tam štyri krásne ovečky, šikovného barana a dve malé čierne teliatka. Už len ten pohľad do údolia mi robí dobre. Rada sa tam zatváram, mám tam starú pec. Český raj je naozaj raj, ten názov si zaslúži. Milujem to tam. Snažím sa nájsť si v diári nejaké voľno, pretože človek by nemal žiť na dlh, myslím na svoj energetický. Mám ešte množstvo plánov, čo by som chcela urobiť a dokázať a hlavne, byť tu pre ľudí.