Bola to vraj láska na prvý pohľad, povedala Mária o stretnutí sa so svojim teraz už manželom Adrianom. Naozaj netrvalo dlho a prezradili, že sa tajne zosobášili a o chvíľu sa už na svet pýtal ich prvý synček Noel. Ak sa vám to zdá osudové, tak to aj im. Mária prezradila, že krátko pred zoznámením si obaja priali stretnúť niekoho výnimočného a to sa im, zdá sa, aj podarilo.

 

Mária v príspevku prezradila, že si svojho manžela vymodlila a on ju tiež!
Zdroj: Instagram.com/@maria.bartalos
Mária Bartalos
Zdroj: Instagram/@maria.bartalos

Z Márie priam srší spokojnosť so životom, chvíle s rodinou a priateľmi si naplno užíva. Rovnako ako si spolu s manželom užívajú ukazovanie krás sveta aj ich synčekovi Noelovi, ktorý je už riadny parťák na ich ceste.

...
Zdroj: instagramInstagram.com/@maria.bartalos
Takto už jej synček vyrástol.
Zdroj: Instagram.com/@maria.bartalos
Mary Bartalos číta svojmu synčekovi.
Zdroj: Instagram/ @maria.bartalos

A aby toho nebolo málo, pred troma týždňami do ich rodiny pribudol nový člen - malý Jonatan. Len cez leto Mária priznala, že čaká bábätko a už je malý drobček aj na svete. A nikto z neho nemá hádam väčšiu radosť ako jeho braček Noel, z ktorého je ukážkový veľký brat. Vraj sa na malé bábätko stále usmieva, dotýka sa ho a prihovára.

Mária Bartalos s celou svojou mladou rodinkou.
Zdroj: Instagram.com/adrian.bartalos
Mary Bartalos je dvojnásobnou mamou!
Zdroj: Instagram/@maria.bartalos

Na to, že je Mária len tri týždne po pôrode, stíha toho pomerne veľa. Isto jej jej chlapci nedajú vydýchnuť. Ale našťastie manžel je jej veľkou oporou a snaží sa s nimi tráviť čo najviac času.

Mária pred nedávnom zverejnila fotku seba so svojim čerstvým malým človiečikom v náruči a veru vyrazí vám dych. Okrem malého bruška, ktorá sa ešte nestihlo stiahnuť, vyzerá akoby ani nebola niekedy tehotná. Či sú to gény alebo dvaja malý uličníci, ktorí ju potrebujú celú pre seba, Mária vyzerá úžasne a hlavne spokojne. No a to drobátko v náruči, to je na spapanie...

Mária Bartalos len tri týždne po pôrode. No môže takto vyzerať?!
Zdroj: Instagram.com/@maria.bartalos

Viac foto z rodinného života čerstvej mamičky nájdete v galérií.