Kráska Ashley Graham je hotovou kráľovnou sebalásky a pozitívneho myslenia. Momentálne čaká so svojím manželom Justinom svoj prvý prírastok a využíva práve sociálne siete na to, aby sa delila o svoju cestu. Chce aj ostatným ženám ukázať, že hoci sa ich telo počas tehotenstva mení, stále sú krásne a nemajú dôvod nemať sa rady. 

Nedávno však zverejnila príspevok, v ktorom už trocha balansovala na hrane. 31-ročná modelka napísala: „Stávam sa väčšou a väčšou a každý deň sa snažím prijať svoje nové telo. Je to cesta a som taká vďačná za to, že mám takú podporujúcu komunitu.“ Svojím textom potešila a podporila nejednu fanúšičku, no video, ktoré k postu pripojila, bola už iná káva. Ashley si natáčila svoje tehotenské telo zo skutočne veľkej blízky a hoci tým chcela ukázať, že sa za nič hanbí ani počas tehotenstva, na niektorých ľudí pôsobilo skôr vyzývavo ako pozitívne.

Modelka má však silnú základňu podporovateľov, ktorí ju zahrnuli komentármi o tom, aká je krásna. Je už len na vás, aký názor si na jej video urobíte. Odkedy Ashley oznámila svoje tehotenstvo, začala zdieľať množstvo kontroverzných záberov, na ktorých s hrdosťou prezentuje svoju celulitídu či fotky bez mejkapu. Budúca mamina sa delí aj o svoje tehotenské chute či nové módne kúsky, ktoré si kvôli zmene veľkosti musela zakúpiť. 

Ashley Graham
Ashley Graham
Zdroj: Profimedia.sk

Krásnej tehuľke držíme palce, aby si tehotenstvo aj naďalej užívala splnými dúškami a nech nikdy nestratí lásku k svojmu výnimočnému telu.