Zatiaľ, čo donedávna sa sociálne siete obľúbenej porotkyne speváckej súťaže priam hemžili idylickými fotkami šťastnej rodinky Moniky, Makhmuda a malej Rumie, v poslednej dobe by ste ich hľadali len ťažko. A tak nečudo, že nielen fanúšikovia, ale aj novinári začali klásť speváčke nepríjemné otázky, či sa ich rodinná idylka náhodou neskončila.

Monika Bagárová, Makhmud Muradov, ako to s nimi vlastne je?
Zdroj: Instagram.com/@bagarovamonika, @makhmud_muradov
Monika Bagárová s dcérkou
Zdroj: Instagram.com/@bagarovamonika
Monika Bagárová s dcérkou
Zdroj: Instagram.com/@bagarovamonika
Monika Bagárová a jej poklad
Zdroj: Instagram.com/@bagarovamonika

A zatiaľ čo Monika držala bobríka mlčanlivosti a zdieľala len fotky seba a malej Ruminky, prípadne jej rodiny, jej sestra toho  mala dosť a všetkým odkázala nech sa starajú o seba. Pritom však nezabudla dodať, že Monika a Makhmud sú spolu šťastný, len ich pracovné povinnosti im neumožňujú byť toľko spolu akoby si priali. 

Podobne sa vyjadril aj sám Makhmud, ktorý mal asi tiež dosť hystérie, ktorá sa okolo ich vzťahu s Monikou zvrtla. S Monikou si strážia svoje súkromie a tak napríklad na jeho profile nájdete osobných fotiek veľmi málo. Makhmud je profesionálny zápasník a keďže ako sám hovorí, chce zabezpečiť rodinu, plánuje sa venovať tejto profesií ešte pekných pár rôčkov. To si samozrejme berie svoju daň, akým je časté cestovanie a intenzívne tréningy. 

Človek by si povedal, že by tom malo stačiť na vyvrátenie domienky o rozchode, opak je však pravdou. Ľudia sa stále domievajú, že len zahmlievajú a pravda je niekde inde. Nakoniec si aj Monika povedala dosť a dala jasne najavo všetkým neprajníkom ako to celé s jej vzťahom je. Na svojom profile zverejnila túto fotku, ku ktorej napísala len dve slová:

Rodinka žiari šťastím.
Zdroj: instagram.com/@bagarovamonika

 

Spolu navždy...
Monika Bagárová/Instagram

 

To myslíme, že hovorí za všetko...

A ak by to nestačilo, zverejnila Monika aj prehlásenie, ktorým svojich fanúšikov upokojuje:

Priatelia, mediálne prebehla správa, že sme sa s Machem rozišli. Prosím vás, nerozišli sme sa. Aj keď na našich Instagramoch nevidíte náš spoločný čas, náš spoločný život, ako bolo u mňa zvykom. Z určitých dôvodov som sa proste rozhodla to trošičku obmedziť. Sme stále rodina. Do nového domu sme sa presťahovali spoločne. Máme tátu často na cestách z pracovných aj rodinných dôvodov. Asi chápete, že sú veci, ktoré patria do rodinného kruhu a nie je vhodné ich zdieľať s verejnosťou. Ďakujem za pochopenie! To je koniec hlásenie z môjho veľmi osobného života. A áno, je nám smutno a nie je to jednoduché. Hlavne, že sme všetci zdraví a milujeme sa.
Monika Bagárová/Instagram

 

Viac foto šťastnej rodinky nájdete v galérií.