Naša prvá slovenská SuperStar Katka Koščová (37) sa ani po rokoch na hudobnej scéne nestratila a okrem toho, že sa realizuje kariérne (skladá piesne, spieva a koncertuje), má milión dôvodov tešiť sa aj zo svojho súkromného života a podarenej rodinky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Verím Zuzane Čaputovej od začiatku. A o tom, že robím dobre sa presviedčam posledný mesiac každý jeden deň. Mohla by som napísať, že ma presviedča každý útok na ňu zo strany ľudí, ktorí zo Slovenska spravili mafiánsky skorumpovaný štát. Že ma presviedča každý útok jej oponenta, ktorý ešte donedávna vyznával tie isté hodnoty ako ona, no za posledné týždne prekrúca všetko honotné, čo kedy vyslovil a robí zo seba smutnú karikatúru. Mohla by som spomenúť, že ma presviedča aj tých 230 000 eur, ktoré mu úplne nezmyselne prišli na kampaň zo Smeru deň pred moratóriom. Mohla by som napísať, že sa boja a preto si vymýšľajú a klamú. Že klamú hnusne, odporne. Veď tak to aj je. 
Ale omnoho dôležitejšie ako toto všetko je, že Zuzanu Čaputovú volím kvôli tomu aká je, kvôli tomu, že je múdra, láskavá, pokorná, nebojácna, že verí v spravodlivosť, že sa za ňu dokáže postaviť. Za to, že sa nenechala vtiahnuť do tých nechutných hádok a lží, že krásne so stoickým pokojom dokázala vždy veľmi jasne povedať, čo je dôležité. A že to muselo byť sakra ťažké počúvať dookola stále tie isté klamstvá. 
Potrebujeme láskavého, dobrého, rozvážneho prezidenta. Takého, čo si stojí za slovom a nemení kabát podľa toho odkiaľ a koľko zafúka. Potrebujeme vzor a ja tu vidím jedinú možnosť. Prezidentku pre Slovensko ❤️ #mojaprezidentka #zuzanacaputova #pravda #laskavost #slusnost #spravodlivost #volim #chodtevolit #slovakpresident #prezidentskevolby

Príspevok, ktorý zdieľa Katarína Koščová (@katarina.koscova),