Americký herec, raper a producent má na konte množstvo filmov a ocenení. Je známy svojou snahou byť čoraz lepším hercom a zároveň má dobré srdce. Sprevádza ho povesť ohľaduplného a úprimného muža, ktorý nezabúda na svojich fanúšikov. Súčasťou jeho povahy je aj pozitívne myslenie: „Ak mi dáte problém, ja vám dám riešenie. Proste milujem život. To je pocit, ktorý sa nedá predstierať. Som šťastný každý deň. Myslím si, že aj kamera dokáže zachytiť, že to, čo robím, robím rád a som šťastný.“

Will Smith
Zdroj: Jason Merritt

Na druhý pokus

Prvýkrát sa oženil s herečkou Sheree Zampinovou v roku 1992 a majú spolu syna Treya. Manželstvo sa po troch rokoch rozpadlo. Herečku Jadu Pinkettovú stretol na kastingu a po dvojročnej známosti sa v roku 1997 vzali. Spolu sú už 23 rokov. Majú dve deti, syna Jadena a dcéru Willow. Obaja idú v šľapajach rodičov a skúšajú šťastie v šoubiznise. Hoci počas manželstva vyplávali na povrch rôzne aféry, všetko prekonali. Will vyhlásil: „Už nehovoríme, že sme manželia. Považujeme sa za životných partnerov a to je stav, keď si uvedomíte, že s tým druhým človekom budete prepojený do konca života."

Viete, že...

...počas oslavy svojich 50. narodenín vyskúšal bungee juping z vrtuľníka nad Grand Canyonom, čím získal peniaze pre charitu?