Dosiahli, čo chceli, ale... Krátko po svadbe známa veštkyňa predpovedala, že manželstvo princa Harryho a Meghan dlho nevydrží. Bývalému kráľovskému páriku bol život v rácmi kráľovskej rodiny pritesný a obmedzujúci, lenže naozaj chceli to, čím teraz žijú? Meghan je možno spokojná, ale o princovi Harrym sa to povedať nedá...

Mala veštkyňa pravdu? Aha, čo prežívajú Meghan a Harry!

KRÁĽOVNÁ: Pred zásnubami musela prejsť Meghan schvaľovaním, ktoré v rodine zastrešuje kráľovná. Pokiaľ by ona povedala nie, Harry by sa neženil, rovnako ako to bolo v prípade jeho otca Charlesa. Chcel za ženu Camillu, ale jeho matka ju neodobrila,preto si musel vziať Dianu. V prípade tohto mladého páru je prvý krok urobený, avšak Meghan veľmi veľa chybuje, čo sa protokolu týka a ako vidno, nevadí jej to. Ak sa kráľovná rozhodne, že to viac tolerovať nebude,  manželstvo môže byť nalomené.
KRÁĽOVNÁ: Pred zásnubami musela prejsť Meghan schvaľovaním, ktoré v rodine zastrešuje kráľovná. Pokiaľ by ona povedala nie, Harry by sa neženil, rovnako ako to bolo v prípade jeho otca Charlesa. Chcel za ženu Camillu, ale jeho matka ju neodobrila,preto si musel vziať Dianu. V prípade tohto mladého páru je prvý krok urobený, avšak Meghan veľmi veľa chybuje, čo sa protokolu týka a ako vidno, nevadí jej to. Ak sa kráľovná rozhodne, že to viac tolerovať nebude, manželstvo môže byť nalomené.
Zdroj: Profimedia