Aj po svadbe s Williamom si však napriek jej snahe bulvár niečo našiel, a tak napríklad počas prvého tehotenstva čelila obvineniam, že pravdepodobne trpí anorexiou alebo že sa dostatočne nestravuje, aby vynosila zdravého potomka. Trvalo dlhé roky, kým humbug okolo Kate trocha utíchol, no nebolo to z nezáujmu novinárov, ale vďaka jej disciplíne a neustálej práci na sebe a svojom vystupovaní.

Kate počas prvého tehotenstva kritizovali za podváhu.
Zdroj: Life and style

Dnes už môžu novinári striehnuť na každom rohu, no princezná Kate im nedáva príležitosť nájsť vo svojom správaní škandál. Po rokoch v kráľovskej rodine je totiž Kate pre mnohých skôr vzorom. Britský národ ju zbožňuje, ľuďom dokazuje, že sa vie správať, pomáha, kde treba, a navyše vychováva aj tri rozkošné deti. Dalo by sa povedať, že charizmatická Kate kráča v stopách zosnulej Diany ako nová princezná z Walesu.

FOTO mladučkej Kate nájdete v galérii.

Krásne gesto! William a Kate s Harrym a Meghan opäť SPOLU


Úmrtie kráľovnej Alžbety II. (†96) znova spojilo rozhádaných bratov princa Williama (40) a princa Harryho (37) spolu so svojimi manželkami princeznou Kate (40) a vojvodkyňou Meghan (41) sa vrátili do Windsoru bok po boku, píše Pluska. Stretli sa preto, aby si pozreli záplavu kvetov položených pred bránami panstva Berkshire na počesť zosnulej kráľovnej Alžbety II. Všetci štyria boli oblečení v čiernom. Ľudia ich s nadšením sledovali nielen priamo na mieste, ale aj pri obrazovkách webových portálov. Nechýbali ani manželky oboch princov. Vojvodkyňa Kate má už niekoľko dní nový titul, stala sa princeznou z Walesu.

Dojímavý moment, na ktorý čakal celý svet. Willia, Kate, Harry a Meghan opäť spolu.
Zdroj: Getty Images


Harryho sprevádzala vojvodkyňa Meghan. Štvorica prišla v dvoch limuzínach. Všetci sa postavili blízko k sebe a vykročili za smútiacimi ľuďmi. Spoločne pozdravili davy ľudí, ktorí sa v okolí Windsorského hradu nachádzajú už od štvrtka 8.9.2022. V ten deň zomrela kráľovná Alžbeta II.

Princ a princezná z Walesu a vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu boli privítaní potleskom, keď spolu kráčali popri bránach hradu Windsor, keď si uctili dedičstvo Jej Veličenstva tým, že dočasne odložili bokom spory vyvolané Megxitom, ktoré rozbili kráľovskú rodinu v posledných rokoch a uvrhla britskú monarchiu do jednej z jej najvážnejších kríz. Je to po prvý raz, čo sa tieto dva páry objavili na verejnosti od Dňa Commonwealthu 9. marca 2020. Zdroj z Kensingtonského paláca uviedol, že princ z Walesu dnes už skôr pozval Sussexov, aby sa k nemu a princeznej z Walesu pripojili, píše Pluska.

Dojímavý moment, na ktorý čakal celý svet. Willia, Kate, Harry a Meghan opäť spolu.
Zdroj: Getty Images