Stále krásna

Jennie Garth (41) sa preslávila v úlohe sladkej Kelly Taylor. Predurčovala ju na to jej nežná tvár, ktorú si zachovala dodnes. V súčasnosti je už druhýkrát rozvedená. Manželstvo s hercom Petrom Facinellim sa skončilo po jedenástich rokoch, počas ktorých sa im narodili tri dcéry Luca Bella, Lola Ray a Fiona Eve. Povráva sa, že sa dala dokopy so svojou seriálovou láskou Lukom Perrym.

Vyskúšala všetko

Shannen Doherty (42) chcela byť odjakživa herečkou. Zopár drobných rolí získala už ako 11-ročná, no výraznejší úspech prišiel až potom, ako jej producent seriálu Aaron Spelling zveril hlavnú rolu sympatickej Brendy Walshovej. Lenže v skutočnom živote je Shannen poriadna potvora a navyše vraj neznesiteľná, takže na pľaci si veľa kamarátov nezískala.

Sláva jej stúpla do hlavy natoľko, že začala brať drogy a preháňať to s alkoholom. A bez cigarety nevyjde ani na krok. Stihla sa trikrát vydať a momentálne moderuje televíznu show Breaking up with Shannen Doherty, v ktorej sa venuje vzťahom.

Protekčné dieťa?!

Klebetilo sa, že Torri Spelling (40) sa dostala do seriálu len vďaka tomu, že ho produkoval jej otec, úspešný producent Aaron. Zahrala si v ňom samu seba: milionárske rozmaznané dievča, čo myslí iba na utrácanie peňazí namiesto toho, aby sa venovala škole. Dnes je Tori už štvornásobnou maminou dvoch dcér Stelly a Hattie a dvoch synov Finna a Liama. To sa nám to pekne zvrtlo!

Intelektuálka aj v bežnom živote

Gabrielle Carteris(53) je najstaršia z protagonistov seriálu. V jej prípade jej vek skôr pridal na kráse. V Beverly si zahrala nie až tak sexi, ale o to viac húževnatú študentku a novinárku Andreu Zuckerman, ktorá bola tajne zaľúbená do Brandona. Meria iba 155 centimetrov a má židovské korene, ku ktorým sa hrdo hlási. Zosobášila sa s burzovým maklérom, s ktorým má dve dcérky Kelsey a Mollie. Medzi jej koníčky patrí psychológia a umenie.