Lyžiarka Petra Vlhová ani len nesnívala, že sa jej podarí získať veľký krištáľový glóbus a stane sa tak najlepšou lyžiarkou sveta. Najprv bola mierne sklamaná z toho, že nezískala malý glóbus, no sklamanie vystriedala obrovská radosť po dojazde do cieľa, keď sa stala celkovou víťazkou. Celé Slovensko a najmä jej rodina a tím sú na ňu právom hrdí. A ktovie, možno teraz viac detí bude chcieť lyžovať. 

Rodine Petra Vlhová vďačí za veľa.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Práve spomínaná rodina je pre Petru úplne všetkým. Vďaka svojim rodičom a bratovi je dnes tam, kde je. Podporovali ju vo všetkom a práve vďaka tejto podpore sa dnes hrdí titulom najlepšia na svete. Počas tlačovky im adresovala krásne slová, no zároveň poukázala aj na smutnú pravdu, že nebyť ich, taký úspech by nedosiahla. Prečo je to tak sa dozviete vo videu. 

Naskytá sa však aj otázka, či po takomto veľkom triumfe, nechce Petra urobiť aj nejaký veľký životný krok. Predsa len s partnerom Michalom Kyselicom, sympatickým fitnes trénerom, tvoria pár už nejaký ten piatok. Veľmi im to spolu pristane a romantické duše by Peti dopriali aj vyzváňanie svadobných zvonov. Tak čo Peti, bude z teba pani Kyselicová?