Televízia Prima získala predstaviteľku hlavnej úlohy v pripravovanom seriáli Všechny moje lásky za zlomok toho, čo pôvodne ponúkla Dagmar Havlovej (61), ktorá z projektu vycúvala. Veronika Žilková (52) kývla na 17 000 korún (618 eur) za deň.

Aj keď sa milión a pol pre Veroniku za pol roka natáčania zdá na prvý pohľad ako pekná sumička, ľudia zo šoubiznisu sa smejú popod fúzy. "Prima nakoniec dosť ušetrila. Dáši by tieto peniaze ponúknuť nemohla," tvrdia znalci televíznych pomerov.

Podľa nich Prima lákala Havlovú nielen pekným scenárom Rudolfa Merknera, ale aj honorárom okolo 30 000 korún za deň (1091 eur). Takáto suma je inak na českej 2. najsledovanejšej komerčnej televízii úplne nevídaná. Preto tiež, keď agentúra Dilia, ktorá Havlovú zastupuje, odmietla podpis kvôli dodatkom zmluvy (a nie kvôli finančným podmienkam), televízia okamžite znížila ponúkanú sumu.

Aj tak si Veronika Žilková môže na druhej strane gratulovať. Berie toľko čo napríklad hviezda Cest domů Veronika Freimanová (58). Navyše pokiaľ seriál u divákov zaberie, vzniknú ďalšie série a na konto priskočia ďalšie honoráre.

Dagmar Havlová (60)
Dagmar Havlová (60)
Zdroj: ara
Veronika Žilková
Veronika Žilková
Zdroj: abl