Woody Harrelson: Otec v base za vraždu

Herec asi nemá najkrajšie spomienky na detstvo. Jeho otec Charles Harrelson sa dostal do väzenia, keď mal Woody iba 7 rokov. Bol odsúdený za vraždu federálneho sudcu a trest si odsedel až do svojej smrti v roku 2007.

Woody Harrelson
Woody Harrelson
Zdroj: Profimedia.sk

Lady Gaga: Znásilnená

Aj na prvý pohľad silná a neohrozená žena ako Lady Gaga má svoje traumy. Ako 19-ročnú ju znásilnil nahrávací producent, ktorý bol od nej o 20 rokov starší. Táto temná udalosť ju inšpirovala k napísaniu skladby Swine (v preklade Sviňa), ktorá je o napadnutí a znásilnení.

Lady Gaga
Lady Gaga
Zdroj: Profimedia.sk

Teri Hatcher: Zneužívaná

Herečka zo seriálu Zúfalé manželky bola už od 5-tich rokov zneužívaná svojím strýkom, masovým pedofilom. Roky to držala v tajnosti, lebo ju ovládali pocity hanby a viny.

Teri Hatcher
Teri Hatcher
Zdroj: Shutterstock

Yoko Ono: Prežila bombardovanie

Ako dieťa prežila bombardovanie Tokia počas druhej svetovej vojny. Vie, čo je to hlad a strach o život, a vie, aké to je prísť o otca za tých najotrasnejších okolností – poslali ho totiž do koncentračného tábora.

Yoko Ono
Yoko Ono
Zdroj: Northfoto

Jim Carrey: Bezdomovec

Jim Carrey mal 12 rokov, keď jeho otec prišiel o prácu a celá rodina skončila na ulici. Napokon bývali v dodávke a Jim musel popri škole stíhať aj rôzne práce (sekuriťák, vrátnik, robotník), aby prispieval do rodinného rozpočtu. Keďže na školu kvôli tomu nemal čas, vyhodili ho ako 16-ročného.

Jim Carrey
Jim Carrey
Zdroj: Gettyimages

Charlize Theron: Vražda v rodine

Herečkin otec bol alkoholik a keď mala 15, napadol jej matku. Tá v sebaobrane vystrelila a zabila ho. Napokon ju z vraždy neobvinili.

Charlize Theron
Charlize Theron
Zdroj: profimedia.sk

Christina Aguilera: Otec násilník

Otec slávnej speváčky mal násilnícke sklony a Christinu často mlátil. Jej mama ju raz objavila celú krvavú a ona jej na to povedala: „Ocko chcel spať a ja som bola príliš hlučná.“

Christina Aguilera
Christina Aguilera
Zdroj: Shutterstock‎