Dcérka princa Williama a princeznej Kate oslavuje 2. mája svoje ôsme narodeniny. Charlotte opäť podrástla a ukázala svetu svoj štrbavý úsmev. Je nádherná! Kráľovská rodina pri tejto vzácnej príležitosti zverejnila jej nový portrét. Stále sa nápadne podobá na zosnulú kráľovnú Alžbetu II., alebo sa trochu zmenila? Nebudete veriť vlastným očiam!

Dcérka akoby svojmu otcovi z oka vypadla! Keď sa pozriete na jej novú fotografiu, budete mať pocit, akoby ste hľadeli na princa Williama. Princeznička sa na zábere široko usmieva a odhalila tak, že podobne ako mnohí jej malí rovesníci, aj ona čaká, kedy jej vyrastú trvalé zuby. Nápadná podobnosť s jej otcom je neprehliadnuteľná.

Donedávna mnohí tvrdili, že sa najviac podobá na prababičku Alžbetu II., teraz je to však celkom jasné. Charlotte je ockovo dievčatko! Autorkou fotky je už tradične jej mama Kate. Charlotte má na sebe letné šaty, ktoré v prepočte stoja cca 71 eur. Palác prezradil, že záber vznikol počas uplynulého víkendu na zámku Windsor.

FOTO rozkošnej princeznej nájdete v galérii. >>>

V sobotu 6.5. čaká britskú monarchiu mimoriadny deň, korunovácia Karola III. Zúčastniť by sa jej mala aj princezná Charlotte. Jej starší brat George bude jedným z pážat samotného kráľa. Či sa ale tejto výnimočnej udalosti zúčastní aj ich najmladší súrodenec, brat Louis, zatiaľ nie je isté.

Anketa Na koho sa podľa vás podobá Charlotte najviac?