Známou sa stala už ako malé dievčatko, keď sa objavila v markizáckom seriáli Medzi nami, neskôr ju obsadili do seriálu Priateľky, kde si zahrala po boku Marty Sládečkovej, Zuzany Tlučkovej či legendárnej Maríny Kráľovičovej. Ako sama prezradila, keby prišla herecká ponuka, neodmietla by, no ju to vždy ťahalo k hudbe. Na konzervatóriu študovala kontrabas a po ňom jej kroky viedli na VŠMÚ, kde sa opäť venuje hudbe a už má za sebou úspešne prvý ročník. Ten si však kvôli korone veľmi neužila, keďže všetko prebiehalo online.

Na VŠMÚ viedli aj kroky jej priateľa Dávida Virága, ktorý sa venuje hre na klavír. Pár tvoria už vyše šesť rokov a očaril ju tým, že spĺňal všetky jej kritéria - milý, vtipný, romantický a hudobník. Sú spolu od pätnástich rokov a dokonca už padli aj slová o svadbe. Vanessa má v tomto však názor, že hoci sa o tom už rozprávajú, ešte sú mladí a majú čas.

No a ten voľný čas Vanessa rada trávi v kuchyni. Priznala, že veľmi rada varí a pečie, čo je vo veku 21 rokov veľké plus. Mnohé ženy totiž zvŕtanie sa v kuchyni považujú viac za povinnosť, než radosť. No a keď to počasie dovolí, rada vysadne aj na svoj ružovo-modrý bicykel, ktorý si vysnívala. Zo športu obľubuje aj plávanie a má pozitívny vzťah k adrenalínovým zážitkom. Mladá speváčka priznala aj to, čo sa naučila až keď mala 20 rokov, a väčšina ľudí to už dávno ovláda. Čo to je? Dozviete sa vo videorozhovore.

Pozrite si našu galériu, kde nájdete aj Vanessu na jej vysnívanom bicykli.