Bollywoodsky herec Kabir Bedi sa preslávil ako legendárny Sandokan. Od nakrúcania seriálu o spravodlivom a odvážnom dobrodruhovi uplynulo už 42 rokov a z Kabira je dnes zrelý sedemdesiatnik. Nedávno oslávil 72 rokov, ale pri pohľade na túto fotku tomu len ťažko uveriť! Pozrite si TU >>>

Po boku oveľa mladšej ženy, ktorá je v poradí jeho 4. manželkou, žiari šťastím. Tá mala v čase nakrúcania Sandokana len 3 roky a Kabir sa s ňou oženil deň pred svojou sedemdesiatkou.

Parveen Dusanj (45) je len o 4 roky mladšia než jeho dcéra Pooja. Dali sa dokopy už v roku 2005, takže im to spolu klape už naozaj dlho. Zdá sa, že Kabir konečne našiel tú pravú. Dodnes sa príležitostne venuje herectvu a napriek svojmu veku je plný energie.

Legendárny Sandokan

Vďaka talianskemu režisérovi Sergiovi Sollimovi sa Kabir preslávil na 3 kontinentoch. Hoci seriál mal len 6 častí, mnohí si dodnes živo pamätajú bradatého malajského tigra s turbanom na hlave, ktorý si poradil s každým nepriateľom a bojoval za spravodlivosť. Neskôr sa objavil napríklad aj v Bondovke popri slávnom Rogerovi Mooreovi, v seriáloch Dynastia či Knight Rider. 

Kabir Bedi
Kabir Bedi
Zdroj: moviestillsdb.com

Osud ho potrápil

Kabir si vychutnával popularitu a nikdy nemal núdzu o milenky. Napriek tomu mu to v súkromí príliš nevychádzalo. Dnes je štvrtýkrát ženatý a mal aj dlhšie mimomanželské vzťahy. Prvá manželka Protima Bedi (bol s ňou ženatý od 1968-1973) mu porodila dcéru Pooju (48) a syna. Jeho syn trpel schizofréniou a v dôsledku pretrvávajúcich depresií ako 26-ročný spáchal samovraždu.

Kabir Bedi
Kabir Bedi
Zdroj: Youtube

Aj jeho žena Protima tragicky zahynula pri zosuve pôdy v Bombaji. Druhá manželka, Angličanka Susan Humphreys mu porodila syna Adama (37). Ich manželstvo stroskotalo rovnako ako ďalšie manželstvo s Nikki Bedi (od 1992 do 2005). K jeho osudovým ženám patrila aj herečka a modelka Parveen Babi († 55), ktorú v roku 2005 našli mŕtvu v jej byte. Bola vážne chorá, ale odmietala sa liečiť a zomrela celkom opustená.

Adam Bedi je synom slávneho Sandokana.
Adam Bedi je synom slávneho Sandokana.
Zdroj: Youtube
Z Kabirovej dcéry Pooje vyrástla krásna žena.
Z Kabirovej dcéry Pooje vyrástla krásna žena.
Zdroj: Twitter


Všetky fotografie nájdete v galérii >>>