Dnes už vás prázdny byt nečaká. Dva roky ste v práci aj súkromí s hereckým kolegom Michalom Kubovčíkom. Nechystáte svadbu? Ten krásny prstienok vyzerá ako zásnubný.

– Nie, je vianočný. (smiech) Nechávame tomu prirodzený priebeh. Uvidíme, ako to život zariadi. Najdôležitejšie je, že sme spolu šťastní...

Tak nateraz zariadil aspoň to, že spolu môžete tráviť čas aj v práci. Spoločne hráte v Paneláku aj v šou Haló.

– Ale to nie je plnohodnotný súkromný čas. Na nakrúcanie síce prídeme spolu, aj spolu odídeme, ale počas dňa na seba nemáme čas. Každý si rieši svoje pracovné veci, len sa registrujeme, že tam niekde sme.

... a v Paneláku.
... a v Paneláku.
Zdroj: OLIVER BALOG, RCA

Vy hráte mesačne v priemere 20 divadelných predstavení, do toho televízia a váš priateľ je na tom rovnako. Koľko by mal mať váš deň hodín?

- No, sto. (smiech) Ale, divadlo je moja láska. Tento počet predstavení je ešte taký, že to aj zvládam, aj sa na to teším. A keď nezvládam, tak viem, že som si toho naváľala veľa. (smiech) Za televíziu som vďačná. Sníva o nej každý herec. A som šťastná, že mám kde hrať, že je to obľúbené, preto chodím do práce s radosťou a som veľmi spokojná.

Zuzana tvrdí, že si maximálne vychutnáva
Zuzana tvrdí, že si maximálne vychutnáva
Zdroj: OLIVER BALOG, RCA

Kedy si potom na seba nájdu dvaja vyťažení herci čas? Aj váš partner hrá v divadle a nakrúca...

– Je to veľká logistika. (smiech) Vždy si v nedeľu sadneme, otvoríme diáre, pozrieme, kedy máme voľno a nejako to naplánujeme. Chodíme do kina, do lesa na prechádzky, alebo len tak so psíkom von. Najviac voľna máme cez letné prázdniny a vianočné sviatky. Vtedy robíme všetko pre to, aby sme čo najviac žili chvíľu iný život. A tak, keď je príležitosť, chceme niekam ísť a niečo spolu zažiť. Radi cestujeme a máme veľa cestovateľských snov.