V nedeľu večer sa udeľovali v Los Angeles hudobné ceny American Music Awards a Selena na nich skutočne zažiarila aj vďaka dokonalému mejkapu od celebritného vizážistu pôvodom z Vietnamu - Hunga Vanngo.

27-ročná speváčka vyzerala v ten večer naozaj bezchybne a všimla si to aj manželka jej bývalého Justina Biebera, Hailey Baldwin. A aká bola jej reakcia?

K Seleninej fotke na sociálnej sieti dala lajk, takže je jasné, že bývalku svojho manžela sleduje a poctila ju dokonca svojím uznaním.

Justin Bieber sa so Selenou rozišiel minulý rok po tom, čo mali za sebou takzvaný on a off vzťah (raz spolu, raz rozídení), ktorý trval od septembra 2010. Justin a Hailey spolu začali randiť v roku 2018 a spevák jej čoskoro navliekol na ruku zásnubný prsteň. Napriek tomu, že sa šepká, že Selenina nová pieseň Lose You to Love Me je o jej ex, zdá sa, že medzi Selenou a Hailey nevládne nevraživosť.

 

O tom, že Selena sa možno cez staré city ešte celkom nepreniesla, svedčí aj jej nové tetovanie na stehne s motívom modliacich sa rúk. Podobné má totiž aj Justin nad členkom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

AMAs day.. more to come..🌼

Príspevok, ktorý zdieľa Selena Gomez (@selenagomez),

 

Selena sa na American Music Awards ukázala prvý krát od roku 2017 a bolo to jej prvé živé televízne vystúpenie po dvoch rokoch. Zdroje uvádzajú, že pred nástupom na scénu mala návaly úzkosti a panický atak.

Selena Gomez
Selena Gomez
Zdroj: Profimedia

 

Speváčka sa v nedávnom rozhovore otvorene priznala, že ju zraňovalo, keď ľudia v poslednom čase stále kritizovali jej hmotnosť a výzor. Kvôli vážnemu autoimunitnému ochoreniu lupus mala problémy s obličkami a vysokým krvným tlakom. Jej zdravotný stav je taký vážny, že niektoré lieky musí užívať až do konca života. Práve tie sú príčinou kolísania jej váhy.