Agátin ešte stále manžel Jakub sa ku kríze v ich vzťahu dlho vôbec nevyjadroval, ale na sociálnej sieti sa objavila fotografia, na ktorej je do pol pása vyzlečený Jakub s novým tetovaním. K fotke bol pripísaný tento text: „Jakub Prachař a jeho cesta." A Jakub ju zjavne hľadal a našiel.

Jakub Prachař
Jakub Prachař
Zdroj: Instagram

Agáta pre zmenu na sociálnu sieť napísala takýto odkaz: "Život nie je to, čo chceš, ale čo vydržíš...#novaskusenostsociálnu #zvladnemto #musim #freedom #" Mnohí jej fanúšikovia to pochopili tak, že v ich vzťahu nastal definitívny koniec a ona je zase slobodná. Hneď ju aj začali utešovať, že možno si nájde lepšieho chlapa...

Agáta bola len ako sprievod svojho muža.
Agáta bola len ako sprievod svojho muža.
Zdroj: profimedia.sk

 

Podľa ďalšej Agátinej kamarátky to Agáta s Jakubom vôbec nemala jednoduché: "Hoci si na nej Jakub liečil svoje komplexy, neustále jej niečo vyčítal, správal sa k nej arogantne, ona bola ako to odkopávané šteňa, ktoré neustále dolieza za svojím pánom a je mu bezmedzne oddané. Teraz to vyzerá, že sa v nej niečo zlomilo, pohár jej trpezlivosti pretiekol a povedala si dosť. Na sociálnej sieti sa už pred časom vzdala priezviska po Jakubovi "Prachařová" a opäť sa vrátila k svojmu dievčenskému priezvisku Hanychová.

Agáta Prachařová, Jakub Prachař
Agáta Prachařová, Jakub Prachař
Zdroj: Profimedia.sk